۱۳۰۹۱۴۰۰

«هزارپا» از ۱۸میلیارد عبور کرد/«تکزاس» از ۱۴میلیارد گذشت/«به وقت خماری» یک میلیارد را رد کرد/«کاتیوشا» ۶۰۰میلیونی شد/«دشمن زن» بدون سینماهای شهرداری از ۳٫۵میلیارد عبور کرد/«دم سرخها» دوروزه ۱۰۰میلیون را رد کرد+آمار کامل فروش

پردیس+زندگی

سینماروزان: همان طور که قابل پیش‌بینی بود کمدی «هزارپا» با حضور رضا عطاران در مرکزیت بازیگرانش توانست رکورد فروش سالانه را که پیشتر در اختیار «مصادره» بود بزند و بعد از نزدیک به یک ماه اکران فروش خود را از ۱۸میلیارد هم عبور دهد و به این ترتیب رسیدن فروشش به ۲۵میلیارد و ثبت رکوردی تازه در فروش سینماها چندان دور از دسترس نیست.

کمدی «تکزاس» که بعد از گذشت بیش از سه ماه همچنان نزدیک به هشتاد سالن دارد فروشش را از ۱۴میلیارد گذرانده است و انیمیشن «فیلشاه» که نزدیک به پنج ماه روی پرده بوده و همچنان نزدیک به سی سالن دارد فروشش از ۸میلیارد هم عبور کرده است.

«خجالت نکش» و «عصبانی نیستم» آخرین روزهای اکران خود را در حالی میگذرانند که فروش اولی از ۴٫۵ میلیارد عبور کرده و فروش دومی در نزدیکی ۴میلیارد است. «عصبانی نیستم» به تازگی به شبکه خانگی هم عرضه شده ولی اکرانش هم کماکان ادامه دارد.

کمدی «دشمن زن» که به دلیل توقیف شهرداری در برخی از نقاط تهران امکان اکران ندارد از ۳٫۵میلیارد فروش عبور کرده است و «چهارراه استانبول» بعد از ییش از سه ماه اکران در نزدیکی ۳٫۵میلیارد فروش است.

«دلم میخواد» بعد از نزدیک به دو ماه اکران هنوز به ۲میلیارد فروش هم نرسیده است و «دارکوب» و «خاله قورباغه» در رقابتی نزدیک از ۱٫۵میلیارد عبور کرده اند.

«به وقت خماری» با داشتن فقط ۵۰ سالن از رقم فروش یک میلیارد عبور کرده است و «کاتیوشا» در مدت یک هفته ابتدایی اکران خود به رقم فروش ۶۰۰میلیون رسیده است که فروشی امیدوارکننده است.

«من دیوانه نیستم» بعد از کمی بیش از یک هفته ۱۶۰میلیون فروش داشته است و «دم سرخها» که همین هفته اکران شده نیز در دو روز نزدیک به ۱۰۰میلیون فروش داشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۱۸ میلیارد و ۵۰میلیون(۳۰روز)

–تکزاس ۱۴ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۱۰۷روز)

–فیلشاه ۸میلیارد و ۲۲۰ میلیون(۱۴۲ روز)

–خجالت نکش ۴میلیارد و ۶۶۰میلیون(۹۳ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۷۱۰میلیون(۹۳ روز)

–دشمن زن ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۳۶۰ میلیون(۹۳ روز)

–دلم میخواد ۱میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–دارکوب ۱میلیارد و ۵۵۰ میلیون(۳۷ روز)

–خاله قورباغه ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۳۷ روز)

–به وقت خماری ۱میلیارد و ۱۰۰ میلیون(۳۷ روز)

–کاتیوشا ۶۰۰میلیون(۹روز)

–در وجه حامل ۱۸۳ میلیون(۵۱ روز)

–من دیوانه نیستم۱۶۰ میلیون(۹روز)

–شماره ۱۷سهیلا  ۱۴۰ میلیون(۴۴ روز)

–دم سرخها ۱۱۵میلیون(۲روز)

–مرداد ۱۰۵ میلیون (۳۷ روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51561

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code