۰۷۰۹۱۴۰۱

هانیه توسلی و مهدی هاشمی در دورخوانی یک عاشقانه نوستالژیک+عکس

سینماژورنال: با اضافه شدن فرزین صابونی و رضا مولایی، تمرین و دورخوانی بازیگران “سیانور” با حضور بهروز شعیبی به تازگی آغاز شده است تا به زودی این فیلم کلید بخورد.

به گزارش سینماژورنال مهدی هاشمی، آتیلا پسیانی، هانیه توسلی، بهنوش طباطبایی، بابک حمیدیان، فرزین صابونی، رضا مولایی و پدرام شریفی بازیگران «سیانور» هستند که تا کنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است. البته به زودی بازیگران دیگر فیلم هم مشخص می شوند.

عاشقانه پلیسی در دهه ۵۰

شعیبی پس از موفقیت فیلم «دهلیز»، این بار سراغ ساخت یک عاشقانه پلیسی رفته است که در دهه ۵۰ می گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است که در آن دوره زمانی به تصویر کشیده می شود.

به تازگی تمرین و دورخوانی بازیگران «سیانور» با حضور بهروز شعیبی کارگردان و علی صلاحی بازیگردان پروژه آغاز شده است، تا این فیلم به زودی در تهران کلید بخورد.

گریمهای متفاوت بازیگران

ترکیب بازیگران فیلم جدید بهروز شعیبی بسیار متنوع است و چون قصه در دهه ۵۰ می گذرد قطعا هر کدام از این بازیگران گریم های متفاوتی خواهند داشت.

عوامل تولید این فیلم که فیلمنامه آن توسط مسعود احمدیان نوشته شده است، عبارتند از:مدیر فیلمبرداری:علی برازنده، صدابردار:کامران کیان ارثی، طراحان گریم:زهرا و فاطمه کمالی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، مدیر تولید: شهاب علیبخشی، دستیار اول کارگردان:صالح غربی جوان، برنامه ریز:علی صابری، منشی صحنه:مرجان تاجیک، بازیگردان:علی صلاحی، عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تدارکات:حیدر زرقومی.

«سیانور» دومین فیلم بلند سینمایی بهروز شعیبی به تهیه کنندگی سید محمود رضوی و محصولی از موسسه سینمایی سیمای مهر است.

سیانور
مهدی هاشمی در دورخوانی “سیانور”
سیانور
هاینه توسلی در دورخوانی “سیانور”
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۴۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=13869

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code