۱۸۰۵۱۴۰۱

نیروی انتظامی، چراغ سبز داد⇐امکان اکران بازیهای جام‌جهانی در سینماها با کسب رضایت از صاحبان آثار روی پرده

سینماروزان: با موافقت نیروی انتظامی برای پخش بازیهای جام جهانی در سینماها، تمام پردیسهای سینمایی قادر خواهند بود با کسب رضایت صاحبان آثار روی پرده به نمایش مسابقات جام جهانی بپردازند.

به گزارش سینماروزان غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام این خبر گفت: نیروی انتظامی موافقت کرد تا مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه در سالن‌های سینما به نمایش دربیاید. هر سالن سینمایی که تقاضا دارد تا مسابقات فوتبال را به نمایش دربیاورد باید تقاضای خود را به شورای اکران اعلام بکند و شورا نیز آن تقاضا را بررسی و نظر خود را اعلام می‌کند.

وی ادامه داد:‌ معتقدیم نمایش فوتبال در سالن‌های سینما باعث می‌شود تا گروه جدیدی از مخاطبان وارد سالن‌ها شوند و نه تنها به رونق فیلم‌های روی پرده آسیب نمی‌زند بلکه با افزایش جذابیت حتی امکان بالا بردن تعداد مخاطبان فیلم‌ها را نیز فراهم می‌کند. صاحبان سالن‌های سینما موظفند اگر سانس فیلمی را به نمایش فوتبال اختصاص می‌دهند حتما رضایت صاحب فیلم را جلب کنند تا حقی ضایع نشود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: در جلسه هفته آینده شورا درباره قیمت بلیت و همچنین سالن‌هایی که اجازه دارند مسابقات فوتبال نمایش دهند تصمیم‌گیری نهایی می‌شود.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۷:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=49846

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code