۱۱۰۹۱۴۰۱

نویسنده سریال کم‌مخاطب مدیری، بازیگری را دنبال می‌کند

سینماژورنال: امیرمهدی ژوله که اخیرا به عنوان نویسنده فصل دوم “در حاشیه” را روی آنتن داشته و البته این سریال نتوانسته در جلب توجه مخاطبان موثر باشد در سریالی محصول شبکه نسیم بازی خواهد کرد!
به گزارش سینماژورنال البته که این اولین تجربه بازیگری ژوله نخواهد بود چراکه او یکی از بازیگران نسخه سینمایی “پژمان” با نام “خوب بد جلف” به کارگردانی پیمان قاسم خانی هم هست.
ژوله در دومین تجربه بازیگری خود در سریالی با نام موقت “زعفرون” بازی خواهد کرد که نام آن بیش از هر چیز یادآور سریالی است به نام “زعفرونی” که بنا بود حامد محمدی فرزند منوچهر محمدی تهیه کننده “مارمولک” آن را برای نوروز شبکه دوم سیما بسازد.
شقایق دهقان هم حضور دارد
به جز ژوله که هم بازیگر و هم نویسنده سریال است، شقایق دهقان هم در این سریال که برای شبکه نسیم تولید میشود بازی خواهد کرد. همچنین به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.
ساخت دکور «زعفرون» براساس برنامه ریزی ها جمعه همین هفته به پایان می رسد و تصویربرداری با انتخاب کامل بازیگران طی یکی- دو هفته آینده آغاز خواهد شد.
یک شبه‌تئاتر با دکورهای عظیم
آن طور که روابط عمومی سریال اعلام کرده این مجموعه کمدی با ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون دکوری عظیم دارد. در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان -که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند- به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند.
«زعفرون» (نام موقت) قرار است از شبکه نسیم پخش شود و سایر عواملی که تاکنون حضورشان در پروژه قطعی شده عبارتند از: تهیه کنندگان: هاشم رضایت، حمید رحیمی نادی، طراح صحنه و دکور: مهدی هاشمی، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح لباس: پیام حسین سوری، برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: حسن لباف و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=17227

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "نویسنده سریال کم‌مخاطب مدیری، بازیگری را دنبال می‌کند"

  1. رضا گفت:

    عشق جم ، در پربیننده بودن سریال که شکی نیست ، اون کیفیتشه که چندان بالا نیست

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code