۱۴۰۳۱۴۰۲

«نهنگ۲» در آستانه ۱۶میلیارد فروش/«اکسیدان» علیرغم توقیف حوزه ۱ میلیارد و ۳۰۰ را رد کرد/«رگ خواب» میلیاردی شد+آمار کامل فروش

پردیس+زندگی

سینماروزان: قسمت دوم کمدی «نهنگ عنبر» همچنان به لطف بیشتر از ۱۵۰ سالنی که در اختیار دارد پیشتاز گیشه هاست و توانسته در آستانه فروش ۱۶ میلیارد قرار گیرد.

به گزارش سینماروزان کمدی «اکسیدان» که با تحریم حوزه هنری روی پرده رفته و تبلیغات محیطی چندانی هم نداشته در ۱۰ روز رقم فروش ۱ میلیارد و ۳۰۰ را رد کرده که آمار خیلی خوبی است به خصوص که فیلم مدام هم به سانس فوق العاده میرسد.

«رگ خواب» عاشقانه تراژیک حمید نعمت الله در کنار «برادرم خسرو»ی احسان بیگلری و «مادر قلب اتمی»علی احمدزاده سه فیلم جدی روی پرده هستند که فروش خوبی دارند. «برادرم خسرو» در آستانه فروش ۲ میلیارد است و «رگ خواب» و «مادر قلب اتمی» هم از یک میلیارد فروش عبور کرده اند.

اوضاع فروش «ویلاییها» که با مشارکت ویژه فارابی تولید شده به مانند هفته های قبل تعریفی ندارد و فیلم بعد از نزدیک به دو ماهی که روی پرده بوده است تازه در آستانه فروش یک میلیارد قرار گرفته آن هم با کلی تبلیغ و تیزر تلویزیونی و ارفاقهایی مانند توزیع بلیتهای نذری!!!

«دو عروس»، «مالیخولیا» و «مسلخ» دیگر فیلمهای کم فروش اکران هستند که البته هر سه فیلم هم از کمبود سالن رنج می‌برند. «دو عروس» که به زحمت فروشش به ۵۰ میلیون رسیده فقط ۴ سالن دارد، «مالیخولیا» با ده سالن ۱۰ میلیون و نیم فروخته و «مسلخ» هم که  فقط ۷ سالن در اختیار دارد فروشش در دو روز ابتدایی به نیم میلیون هم نرسیده!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–نهنگ عنبر(۲) ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۵۱روز)

–برادرم خسرو ۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون(۵۱روز)

–اکسیدان ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۱۰روز)

–زیر سقف دودی ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان (۲۳روز)

–مادر قلب اتمی ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون (۳۰روز)

–رگ خواب ۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان(۱۳روز)

–ویلاییها ۹۸۰ میلیون(۵۱روز)

–آشوب ۴۱۰میلیون(۵۱روز)

–دو عروس ۵۰ میلیون(۳۷روز)

–مالیخولیا ۱۰ میلیون و نیم(۱۳روز)

–مسلخ ۴۵۰ هزارتومان(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=39813

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code