۱۴۱۱۱۴۰۱

«نهنگ عنبر۲» با بیش از ۱۵۰ سالن و روزی ۳۰ سانس در برخی پردیسها، به مرز ۸ میلیارد رسید/«تیک آف» در آستانه میلیاردی شدن/شکست سنگین محصولات فارابی در اکران+آمار کامل فروش

سینماروزان: آمار فروش سینماها کاملا تحت تأثیر حجم بالای سینمایی است که در اختیار قسمت دوم کمدی «نهنگ عنبر» قرار گرفته است. این فیلم که بیشتر از ۱۵۰ سالن در اختیار دارد و سانسهای روزانه اش در پردیسهای مهم به روزی ۳۰ سانس هم رسیده است در آستانه فروش ۸ میلیارد قرار گرفته است.

به گزارش سینماروزان «گشت۲» که آخرین روزهای اکران خود را می گذراند در آستانه ۱۹٫۵ میلیارد بوده و «خوب بد جلف» هم ۱۶ میلیارد را رد کرده است.

در میان فیلمهایی که در اکران دوم نوروز روی پرده رفته اند بعد از «نهنگ۲» این درام ماجرایی «تیک آف» است که به لطف ریتم پویای خود و در شرایطی که به لحاظ تعداد سالن یک سوم سالنهای «نهنگ۲» را در اختیار دارد در آستانه میلیاردی شدن قرار گرفته است.

«برادرم خسرو» دیگر فیلم اکران دوم نوروز است که فروشی میانه داشته و توانسته از رقم نیم میلیارد عبور کند. «امتحان نهایی» که به مانند «برادرم خسرو» بازیگر اصلیش شهاب حسینی است هم از نیم میلیارد عبور کرده است.

دو فیلم «ویلاییها» و «قلب سفید قاصدکها» که هر دو با حمایت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده اند را باید جزو آثار شکست خورده اکران دوم نوروزی دانست. «ویلاییها» علیرغم تیزرها و تبلیغات محیطی بعد از دو هفته تازه ۲۰۰ میلیون را رد کرده(!!) و اوضاع «قلب سفید…» از این هم بدتر است چون این یکی بعد از دو هفته هنوز به ۱۰۰ هزار تومان فروش هم نرسیده است!!!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–گشت(۲) ۱۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون(۷۲روز)

–خوب بد جلف ۱۶ میلیارد و ۷۰ میلیون(۱۰۰روز)

–نهنگ عنبر(۲) ۷میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۱۶روز)

–ماجرای نیمروز ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۷۲روز)

–سه بیگانه ۲ میلیارد و ۳۰۰میلیون(۸۰روز)

–آباجان ۱ میلیارد و ۵۵۵میلیون(۷۲روز)

–یک روز بخصوص ۱ میلیارد و ۲۹۵میلیون (۷۲روز)

–تیک آف ۹۶۰ میلیون (۳۰روز)

–برادرم خسرو ۵۵۰ میلیون(۱۶روز)

–امتحان نهایی  ۵۱۰ میلیون(۳۷روز)

–نقطه کور ۳۲۰ میلیون(۳۰روز)

–ویلاییها ۲۱۵ میلیون(۱۶روز)

–آشوب ۲۱۴ میلیون(۱۶روز)

–دو عروس ۲میلیون(۲روز)

–قلب سفید قاصدکها ۹۰ هزار تومان (۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=38524

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code