۰۵۰۱۱۴۰۲

نقطه نظر یک بازیگر سینما درباره نطق جنجالی علی مطهری

امیر جعفری با اشاره به نطق جنجالی علی مطهری در مجلس گفت: مشکل اصلی ما این است که اصلا با هم گفتگو نمیکنیم. نه فقط در خانواده که در جامعه هم همین طور است و جنین مشکلی وجود دارد. نمونه اش هم نطق علی مطهری. شما که مخالف حرفهای اویی وقتی پایین آمد مخالفتت را اعلام کن.

سینماژورنال: امیر جعفری بازیگر توانمند ایرانی این روزها دو فیلم “سیزده” و “بیگانه” را روی پرده دارد؛ اولی درامیست اثرگذار با محوریت آسیب شناسی دنیای نوجوانان و دومی اقتباسی بی خاصیت از “تراموایی به نام هوس” الیا کازان. جعفری در تازه ترین گفتگوی خود که با وحید سعیدی در “هفت صبح” انجام شده در کنار صحبتهای مفصل درباره ویژگی بازیها و انتخابهایش نقبی هم زده به نطق جنجالی چند روز قبل علی مطهری در مجلس شورای اسلامی.

مشکل اصلی ما این است که با هم گفتگو نمیکنیم

به گزارش سینماژورنال وی با اشاره به کاراکتر نوجوان فیلم “سیزده” و اینکه وی به دلیل عدم گفتگو با والدین مشکلات عدیده ای برایش رخ میدهد گفته است: مشکل اصلی ما این است که اصلا با هم گفتگو نمیکنیم. نه فقط در خانواده که در جامعه هم همین طور است و جنین مشکلی وجود دارد. نمونه اش هم نطق علی مطهری. شما که مخالف حرفهای اویی وقتی پایین آمد مخالفتت را اعلام کن.

از بالا تا پایین مشکل عدم گفتگو را داریم

جعفری ادامه داده است: از بالا تا پایین مشکل عدم گفتگو را داریم و ربطی هم به چپ و راست ندارد. الان کافیست تو دو تا نقد بد بنویسی من حالم بد میشود و میگویم عجب آدم فلان فلان شده ای هستی در صورتیکه تو داری نظرت را میگویی.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code