۳۱۰۶۱۴۰۰

نقش منفي سابق “يتيم‌خانه ايران” در تازه‌ترين محصول GEM+عکس

سینماژورنال: بهارک صالح نیا بازیگری که بعد از همکاری با مجید مجیدی در “محمد رسول ا..(ص)” در فیلم تاریخی “یتیم خانه ایران” ابوالقاسم طالبی هم ایفای نقشی منفی را برعهده داشت چندی قبل به شبکه جم پیوست.

به گزارش سینماژورنال بعد از انتشار اخبار مربوط به پیوستن صالح نیا به جم(اینجا را بخوانید) دست اندرکاران “یتیم خانه ایران” از حذف نقش نامبرده از فیلم صحبت کردند(اینجا را بخوانید) اما فیلم مجیدی با بازی وی همچنان روی پرده است.

بهارک صالح نیا در فیلم مجیدی نقش “ثوبیه” کنیز همسر ابولهب را ایفا کرده بود؛ کنیزی که طی اتفاقاتی به دایگی پیامبر می رسد اما ابولهب اجازه نمی دهد وی به پیامبر شیر دهد.

گویا وی در “یتیم خانه ایران” هم در نقش کاراکتری منفی با نام “طاووس” ظاهر شده بود که البته این کاراکتر در تدوین نهایی از اثر حذف شده است.

صالح نیا اخیرا  درگیر بازی در یک فیلم با نام “پرواز فاخته” شده است؛

البته که نام فیلم بیش از هر چیز یادآور اثر بی تکرار “پرواز بر فراز آشیانه فاخته” یا همان “دیوانه از قفس پرید” ساخته میلوش فورمن و با بازی جک نیکلسون است اماطبیعی است که فیلمی از جم نمی تواند کمترین ربطی به اثری کلاسیک داشته باشد.

صالح نیا در این فیلم در ظاهر زنی در آستانه مادر شدن ایفای نقش کرده است و تصاویری که از این فیلم منتشر شده حکایت از آن دارد به مانند اغلب آثار شبکه جم، این فیلم هم ملودرامی است درباره خرده مصائب میان زنان و مردان…

پرواز فاخته
صالح نیا در نمایی از “پرواز فاخته”
image_print
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه 25 فوریه 2016 - 15:44
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18653

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code