۲۰۱۱۱۴۰۱

نزدیک به یک ساعت و ۴۴ دقیقه بعد از گزارش سینماروزان⇐ترانه علیدوستی با لیدی «تاریک» و بدون الصاق تصویری از فرهادی، پیام تبریکی «کاملا کلی» فرستاد

سینماروزان: یک ساعت و ۴۴ دقیقه بعد از گزارش سینماروزان درباره چرایی عدم صدور پیام تبریک از سوی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی برای اصغر فرهادی به واسطه اسکار «فروشنده»(اینجا را بخوانید) ترانه دست به کار شد و با انتشار عکسی از پشت صحنه «فروشنده» پیام تبریکی بلندبالا فرستاد و البته نه مختص فرهادی که پیام تبریکی که در آن فرهادی فقط بهانه آغاز تبریک است و ترانه کوشیده وی را فقط بخشی کوچک از تبریکهایی کند که از همبازیانش در این فیلم تا عوامل پشت صحنه و حتی روابط عمومی و نیروی تدارکاتچی پشت صحنه را دربرمی گیرد.

به گزارش سینماروزان جالب اینجاست در تصویری که علیدوستی برای پیام تبریکش قرار داده اثری از اصغر فرهادی به چشم نمی خورد وصرفا پلاتویی تاریک از او و شهاب حسینی را می بینیم و جالبتر اینکه در لید تبریک و با اشاره به تصویر می خوانیم: «فروشنده»؛ یک سال و سه ماه پیش، گام های اول در پلاتویی تاریک.

علیدوستی در ادامه پیام تبریک آورده است: تبریک به آقای فرهادی، فیلمساز افتخارآور برای دومین اسکارش، به شهاب عزیزم برای دومین فیلم اسکاری اش، به عمو فرید سجادی حسینی، به بابک کریمی و مینا ساداتی، مارال بنی آدم، مهدی کوشکی و عماد امامی. تبریک به حسین جعفریان و گروه فیلمبرداری، به کیوان مقدم و سارا سمیعی برای صحنه و لباس. تبریک به مهرداد میرکیانی. تبریک به حسین بشاش و خاطره  یدالله نجفی. تبریک به حبیب مجیدی. تبریک به هایده صفی یاری برای تدوین، به ستاراورکی برای موسیقی. تبریک به سام کوچولو که دلمون رو برد. تبریک به روزبه سجادی، سمیه میرشمسی، پریس گرگین و امین فنکال از گروه کارگردانی (که خیلی هوایم را داشتند)، تبریک به ثمین مهاجرانی و ساحل بیات در روابط عمومی. و تبریک به آقابهزاد که بی فنجانهای چای او این فیلم نمیشد این فیلم. از خوشحالی همه شما خوشحالم. فقط… جای عباس کیارستمی خالی!

پیام تبریک ترانه که کاملا کلیست و فاقد عکس «فرهادی»
پیام تبریک ترانه که کاملا کلیست و فاقد عکس «فرهادی»
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35317

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "نزدیک به یک ساعت و ۴۴ دقیقه بعد از گزارش سینماروزان⇐ترانه علیدوستی با لیدی «تاریک» و بدون الصاق تصویری از فرهادی، پیام تبریکی «کاملا کلی» فرستاد"

 1. فسیل ستیز گفت:

  کسی‌ در کادر این فیلم نبوده که ترانه خانوم ازش تشکر نکرده باشه ..
  بازیگر خوبی‌ هستند خانم علیدوستی و بسیار مردمی …
  اصغر آقا هم که کارش درسته ..
  موفق که هستید، موفقتر هم میشوید، تا “افخم، فراست و دیگران” از حسادت مثل فرفره دور خودشان بگردنند ..

 2. نامی گفت:

  اشکالش چیه ؟ دلش خواسته اسم عوامل بیاره و تشکر کنه، قرار نیست مطابق خواسته و سلیقه شما رفتار کنه
  اتفاقا پیام تبریک جالب و صمیمانه ایست ،
  لطفا اینقدر توهم توطئه نداشته باشید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code