۰۷۰۹۱۴۰۱

نامزدی بازیگر محبوب سینما با دختری اروپایی که ۱۴ سال از او کوچکتر است!!!+عکس

سینماژورنال: بازیگران مطرح سینما همواره به این واسطه که در کانون توجه هوادارانشان قرار دارند نمی توانند حتی شخصی ترین مسائل زندگی خودشان را نیز مخفی نگه دارند.

به گزارش سینماژورنال البته هستند بازیگرانی که سعی می کنند شخصا در ارائه اخبار و اطلاعات برخی مسائل کنجکاوی برانگیز زندگی خود مانند نامزدی یا ازدواج و طلاق پیشقدم شوند و جلوی بروز شایعات را بگیرند.

با این حال”سلمان خان” جزو دسته ای است که بجای اطلاعات مستقیم شرایطی را فراهم می کند که پیرامونش شایعه ساخته شود.

چند ماهی می شود که شنیده هایی درباره ارتباط این بازیگر شناخته شده سینمای هند با یکی از چهره های تلویزیونی رومانی شنیده می شود و به تازگی “یاهونیوز” با جمله ای پرسشی از نامزدی این دو نفر سخن گفته است.

دختری متولد بزرگترین شهر شرقی رومانی

دختری که شایعه نامزدیش با سلمان خان شنیده می شود “یولیا ونچر” نام دارد.

به گزارش سینماژورنال ونچر ۳۵ ساله بیش از هر چیز به واسطه اجراهایش در تلویزیون و البته بازیگری و مدلینگ شهرت دارد. ونچر متولد “یاسی” بزرگترین شهر شرقی رومانی است و از کودکی به ورزشهایی مانند والیبال و بسکتبال می پرداخت و از نوجوانی نیز کار مدلینگ را آغاز کرد.

یولیا ونچر کار تلویزیونی خود را نیز از اجرا در یک شبکه تلویزیونی محلی آغاز کرد و رفته رفته و با نشان دادن تواناییهای خود موقعیتهای کاری بهتری پیدا کرد.

فعالیت حرفه ای وانچر در سینما نیز با ایفای نقش در تریلر “بونراکو”(۲۰۱۰) به کارگرانی “گای موشه” آغاز شد؛ فیلمی که در آن با “جاش هارتنت”، “دمی مور” و “وودی هارلسون” همبازی بود.

باید منتظر ماند و دید آیا نامزدی سلمان خان ۴۹ ساله با این بازیگر ۳۵ ساله-با ۱۴ سال اختلاف سنی-(!!!) به صورت رسمی اعلام خواهد شد یا نه.

یولیا وانچر
یولیا وانچر
سلمان خان
سلمان خان
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12058

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "نامزدی بازیگر محبوب سینما با دختری اروپایی که ۱۴ سال از او کوچکتر است!!!+عکس"

  1. ناشناس گفت:

    از لحاظ ۱۴سال فاصله سنی مسأله ای ندارد اگر خدای بزرگ بخواهد و تایید فرماید .

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code