۰۷۱۱۱۴۰۱

ناظری‌ها اعتراض كردند!/شهردار وعده‌ ساخت سالن كنسرت داد

سینماروزان: تور کنسرت «ناگفته» با اجرا در تبریز توانست زمینه‌ی ساختن نخستین سالن موسیقی در این شهر را فراهم کند.

ناگفته با يك بار تمديد در روزهای ٣٠،٢٩و ٣١ فروردین ١٣٩٦ به روی صحنه رفت و باعث فراهم شدن زمينه ساخت نخستین سالن موسيقی در تبريز شد.

انتقاد صريح ناظری‌ها از كيفيت سالن در تبريز

كنسرت «ناگفته» در تالار چيچك ميزبان جمعيتي بالغ بر ٦٠٠٠ نفر بود. اما كيفيت پايين سالن، اعتراض شهرام و حافظ ناظری را در پی داشت.

ناظری‌ها با انتقاد صريح از كيفيت سالن در تبريز خواستار رسيدگی مسئولان شدند.
استاد شهرام ناظری در اين باره گفت: سالن چيچك سالن خوبی است اما استانداردهای اجرای موسيقی را ندارد و آکوستيک نيست. موسيقی ملی ما نياز به سالن‌های مجهز در تمام كشور دارد. اميدوارم مسئولان اين اشتياق مردم را ببينند و در آينده‌ای نزديک برای ساخت سالن‌های بهتر اقدام كنند.

حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نيز با اشاره به سكوت و همراهی مردم گفت: اين همراهی شما جای قدردانی دارد. من به شدت نگران دوستانی هستم كه در انتهای سالن نشسته‌اند. به احترام شما شايد به اندازه سه كنسرت كامل زمان گذاشتيم و تلاش كرده ايم تا صداي خوبي به گوش شما برسد، اميدواريم كه شرمنده شما نشده باشيم.

او ادامه داد: شور و اشتياق شما را اگر مسئولان ببينند بي شك به فكر ساخت سالن برای شهر شما خواهند بود.
انتقاد ناظری‌ها شهردار منطقه ٩ تبريز حميد شاهوردی را بر آن داشت تا بعد از پايان آخرين شب اجرا، در كنار مردم ، ساخت نخستین سالن مجهز موسيقی تبريز را به ناظري ها وعده بدهد و زمان عملی شدن این امر را شهریور سال جاری اعلام کند.

تور كنسرت «ناگفته» در شهر تبريز روز جمعه با مراسم جشن امضای آلبوم به پایان رسید. این مراسم ازساعت ١٦ شروع و با توجه به استقبال حدود ۲ هزار تن از مردم تا ساعت ٢٢ ادامه پيدا كرد
اين گروه در گام بعدی به کرج می‌رود و در ۷ اردیبهشت برای مردم این شهر برگزار می‌شود.

«ناگفته» اثر حافظ ناظری است كه با همراهی استاد شهرام ناظری اجرا می‌شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37285

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code