۲۶۱۰۱۴۰۰

ناشنوایان، «هزارپا» را ۴۰میلیاردی کردند/«مغزها…» به ۱۳میلیارد نزدیک شد/«بمب» در مرز ۲میلیاردی شدن/«کلمبوس» در آستانه میلیارد/«پیشونی سفید۲» مماس با ۴میلیارد/رقابت نزدیک «وای آمپول» با «آستیگمات» و «گرگ بازی»!/همراهی فیلم تازه باران کوثری با سه فیلم کودک در قعر جدول فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: اکران «هزارپا» در اغلب سینماها پایان یافته اما اکران محدود این فیلم به همراه دوبله مخصوص برای ناشنوایان سبب ساز آن شده که بالاخره رقم فروش فیلم از ۴۰میلیارد بگذرد و یک رکورد تاریخی به جای گذاشتهشود. «مغزها…» با از دست دادن سرگروه به اکران خود ادامه میدهد و به زودی ۱۳میلیاردی خواهد شد. «لس آنجلس…» هم که سینماهایش کم شده در مرز ۷٫۵میلیارد قرار گرفته است و «لازانیا» هم در آستانه ۴٫۵میلیارد فروش است.

موزیکال «پیشونی سفید۲» به زودی ۴میلیاردی خواهد شد و «هشتگ» هم چنین وضعیتی دارد. «خانم یایا» علیرغم همه انتقادات رقم فروش ۳میلیارد را رد کرده است و «بمب» هم در کمی بیش از یک هفته در مرز فروش ۲میلیارد قرار گرفته است. «وای آمپول» که زودتر از حد تصور سرگروهش را از دست داد رقابت نزدیکی با «گرگ بازی» و «آستیگمات» دارد و توانسته فروش خود را از یک میلیارد عبور دهد.

کمدی «کلمبوس» در مرز میلیاردی شدن قرار دارد و «سرو زیر آب» که با محدودیت تبلیغات محیطی و پخش تیزر روبرو است فروش خود را به نزدیکی ۶۰۰میلیون رسانده است. «مارموز» در دو روز ابتدایی اکران خود ۳۵۰میلیون فروخته است که فروش بدی نیست.

«بی نامی» با بازی باران کوثری-حسن معجونی به همراه سه فیلم کودک «در مسیر باران»، «امین و اکوان» و «اسکی باز» قعرنشینان فروش هستند. «در مسیر…» در حدود دو ماه ۱۳۰میلیون فروخته، «امین و اکوان» در دو روز ۵۰میلیونی شده، «بی نامی» در دو روز فقط ۶میلیون فروخته است و «اسکی باز» بعد از نه روز فقط ۱۵۰هزار تومان فروخته است!!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–هزارپا ۴۰ میلیارد و ۵۰میلیون (۱۶۳روز)

–مغزهای کوچک زنگ زده ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۷۹روز)

–لس آنجلس تهران ۷ میلیارد و ۴۰۰میلیون(۶۵ روز)

–لازانیا ۴میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۷۲ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۳میلیارد و ۷۳۰ میلیون(۶۶روز)

–هشتگ ۳میلیارد و ۶۰۰میلیون(۷۹ روز)

–خانم یایا ۳ میلیارد و ۳۰۰میلیون(۳۵روز)

–بمب ۱میلیارد و ۸۰۰ میلیون (۹روز)

–گرگ بازی ۱میلیارد و ۳۵۰ میلیون(۵۱ روز)

–آستیگمات ۱میلیارد و ۲۵۰میلیون(۲۳روز)

–وای آمپول ۱میلیارد و ۵۰میلیون(۳۰ روز)

–کلمبوس ۹۰۰ میلیون(۹روز)

–پاستاریونی ۷۰۰میلیون(۱۶روز)

–سرو زیر آب ۵۸۰ میلیون(۲۳روز)

–میلیونر میامی ۵۱۰ میلیون(۹روز)

–مارموز ۳۵۰میلیون(۲روز)

–در مسیر باران ۱۳۰ میلیون(۵۱ روز)

–امین و اکوان ۵۰میلیون(۲روز)

–بی نامی ۶میلیون(۲روز)

–اسکی باز ۱۵۰ هزار تومان(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53786

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code