۰۷۱۱۱۴۰۱

میثم کزازی کارگردان فیلم شین مطرح کرد: انتخاب عنوان #شین ربطی به نام شهاب ندارد/ به‌خاطر حرفهای ‌شهاب، بیلبوردمان پایین آمد

شهاب حسینی+فیلم شین

سینماروزان/جمشید خاوری: از معدود فیلم‌های گونه دلهره‌آور سینمای ایران با عنوان #شین با پخش رسانه‌فیلمسازان در اواخر شهریور اکران شد و همچنان روی پرده است و مطلوب مخاطبان گونه دلهره‌آور.

میثم کزازی کارگردان #شین درباره وجه تسمیه عنوان فیلم به مجله اطلاعات هفتگی گفت: انتخاب عنوان #شین به خاطر شیرین قصه ماست که بچه پنهانی و غیررسمی پدر بود پس نامش را به صورت شین کنار نام برادرانش نگاشته‌اند.

وی ادامه داد: اینکه گفته‌اند انتخاب نام #شین به خاطر حضور شهاب حسینی در فیلم بوده، درست نیست چون شهاب آن قدر نامش بزرگ است که نیازی به این چیزها نداشته باشد. مخاطبی که فیلم را ندیده دلش می‌خواهد بداند چرا شین؟ و مخاطبی که فیلم را دیده می‌فهمد هدف چه بوده.

میثم کزازی درباره اقبال مخاطبان به فیلمش بیان داشت: اکران فیلم از ۲۷ شهریور و قبل از اتفاقات اجتماعی شروع شد و برنامه های زیادی برای اکران داشتیم که به دلیل شرایط اجتماعی، نشد. بیلبوردهای مان هم به خاطر حرفهای شهاب پایین آمد. البته فیلم تا قبل از اتفاقات اخیر فروش خوبی داشت و به نظرم بعدتر در اکران آنلاین و شبکه خانگی هم دیده خواهد شد…

حذف بیلبوردهای شین به خاطر حرفهای شهاب حسینی

حذف بیلبوردهای شین به خاطر حرفهای شهاب حسینی

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=72503

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code