۱۵۰۷۱۴۰۱

میترا حجار و شقایق فراهانی درگیر ماجرای سرقت از زائران حرم+عکس

سینماروزان: مهرداد فرید نویسنده و کارگردانی که سال قبل برای حضور در انتخابات مجلس کاندیدا شده بود اما در آخرین روزها از کاندیداتوری انصراف داد تدوین تازه ترین فیلمش «دعوتنامه» را به پایان برد.

به گزارش سینماروزان “دعوتنامه” از حضور شقایق فراهانی و میترا حجار در نقشهای اصلی سود می برد؛ این دو ۱۶ سال قبل و در “شبهای تهران” داریوش فرهنگ هم در کنار یکدیگر ایفای نقش کرده بود.

مهرداد فرید درباره تازه ترین وضعیت فیلم خود به “مهر” گفت: تدوین این فیلم سینمایی توسط خودم به پایان رسید و سعی می کنم آن را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانم.

وی افزود: برای ساخت موسیقی و صداگذاری آن با چند نفر صحبت کرده ایم اما با توجه به اینکه هنوز با این افراد قرارداد نبسته ایم نمی توانم چیزی درباره آن بگویم.

این کارگردان عنوان کرد: با توجه به اینکه قصه این فیلم برایم جذابیت داشت و تاکنون مشابه آن را ندیده بودم تصمیم به ساخت آن گرفتم، البته باید بگویم که این سوژه بود که سراغ من آمد و مرا رها نکرد به طوری که اگر آن را نمی ساختم از دستش خلاص نمی شدم.

«دعوتنامه» روایتگر زندگی شخص درمانده ای است که در مشهد زندگی می کند و کارش این است که از زایران حرم امام رضا (ع) دزدی کند و از طریق آن زندگی بگذراند اما در نهایت مالباختگان این قضیه داستان های فیلم را رقم می زنند.

بازیگران «دعوتنامه» عبارتند از میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ، شهاب شادابی، بهزاد جعفری، سامان صفاری، منظر لشگری و با معرفی غزل فرید و سحر کریمی.

دعوتنامه
دعوتنامه
دعوتنامه
دعوتنامه
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30149

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code