۱۱۰۹۱۴۰۱

مهناز افشار⇐ مدير تبليغات مادرشوهرش جهت ورود به مجلس دهم؟!!+عکس

سینماژورنال: چندان هم عجیب نبود که یک هفته بعد از گفتگوی مفصل سوسن صفاوردی با روزنامه اصلاح طلب “شرق”(اینجا را بخوانید) نام او به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم به گوش برسد.

به گزارش سینماژورنال صفاوردی همسر محمدعلی رامین و مادرشوهر مهناز افشار چهارشنبه دوم دی ماه با حضور در وزارت کشور داوطلبی خود برای انتخابات مجلس را اعلام کرد.

وقتی خبرنگاران از وی در مورد کاندیداتوری اش و اینکه همسرش از این تصمیم راضی هست یا نه؟ پرسیدند گفت: همسرم در کارهای شخصی من دخالت نمی کند.

مشاور احمدی نژاد از او اعلام برائت می کند…

مادرشوهر مهناز افشار که در دولت احمدی نژاد مشاور امور بانوان بود در گفتگوی اخیر خود سعی کرده بود تا می تواند از احمدی نژاد فاصله گرفته و حتی خود را در مشی شخصی زندگی، آدمی باز و طرفدار تعاطی افکار نشان دهد.

وی بدون اینکه به دوران مدیریت خود و همسرش محمدعلی رامین در دل دولت احمدی نژاد اشاره کند برای توصیف دوران احمدی نژاد از واژه “تحجر” استفاده کرده بود.

در روزگاری که حتی اصلاح طلبان دوآتشه هم می کوشند بر اشتراکات خود بر جریان اصولگرایی تاکید کنند تا مشکل تایید صلاحیت پیدا نکنند اینکه مادرشوهر مهناز افشار سعی کرده با نزدیک کردن ادبیات خود به ادبیات اصلاح طلبان به مجلس راه یابد و حتی به ظاهر عقبه همسر خود که مبدع نفی هولوکاست بود را هم فراموش کرده، معنایی جز این ندارد که صفاوردی به دنبال جلب آرای اصلاح طلبان است.

نقش مهناز افشار چیست؟

حال باید منتظر ماند و دید واکنش مهناز افشار به کاندیداتوری مادر همسرش چیست؟
با توجه به حسنه نشان دادن رابطه مهناز و مادرشوهرش از سوی صفاوردی در گفتگوی اخیر خود، آیا این بازیگر زن سینما در صورت تایید صلاحیت مادرشوهر به کمپین حمایت از وی می پیوندد؟

سوسن صفاوردی

سوسن صفاوردی

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15491

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "مهناز افشار⇐ مدير تبليغات مادرشوهرش جهت ورود به مجلس دهم؟!!+عکس"

  1. حسن گفت:

    خدا رحمت کند امام خمینی رو که اگه بود میخواستم ببینم این شهرام بهرامها اجازه عرض اندام داشتند
    فردا پسرشون هم کاندید ریاست جمهوری میشه عروسشون هم میشه مدیر امور زنان…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code