۰۹۰۳۱۴۰۲

مهران مهاجر، آرش خاموشی و غزاله هدایت؛ داوران بخش عكس چهارمین دوره جایزه فرشته

سینماروزان: اعضاي هئيت هئيت داوران چهارمين دوره جايزه فرشته در بخش عکس معرفي شدند.

به گزارش سینماروزان پژمان موسوي دبير چهارمين دوره جايزه فرشته با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری سه دوره «جایزه‌ فرشته» و با توجه به حضور جوانان علاقه‌مند به حوزه‌های داستان‌نویسی و عکس، شهرکتاب فرشته تصمیم بر آن گرفت تا چهارمین دوره‌ از این اتفاق هنری ـ فرهنگی را با موضوع «آژیر قرمز»؛ در دو بخش داستانِ كوتاه و عکس و با هدف كشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ كتابخوانی و ضرورت نگاهی متفاوت به عکاسی برگزار نماید.

وی افزود: با این هدف و پس از بررسی‌های کارشناسی، مهران مهاجر، آرش خاموشی و غزاله هدایت به عنوان اعضاي هیات داوران بخش عکس جایزه فرشته خواهند بود.

موسوي درباره قوانین این دوره جایزه مذکور گفت: عكس‌ها باید با ابعاد ۱۵۰ DPI و طول عكس ۴۰ سانتي متر و فرمت آن jpg باشند. هر شركت‌كننده مي‌تواند حداكثر ۳ عكس به دبيرخانه ارسال نمايد. در این بخش نیز عكس‌هاي ارسالي نبايد در مسابقه يا جايزه ديگري حائز رتبه يا مقام شده باشند. مهلت ارسال آثار هم تا سي‌ويكم فروردين ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

لازم به ذکر است ارسال آثار به دبيرخانه جايزه فرشته به منزله واگذاري حقوق مادي و معنوي اين آثار به شهركتاب فرشته است.
علاقمندان برای تكميل فرم ثبت نام آنلاين و ارسال آثار خود می توانند به وب‌سايت شهركتاب فرشته به نشاني: fereshtehbookcity.com مراجعه نمایند. همچنین جهت هرگونه سوال با شماره ۰۹۰۲۸۲۲۰۰۴۵ از طریق تلگرام می توانند در ارتباط باشند.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۵:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=47619

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code