۱۲۰۱۱۴۰۲

مهران مدیری ساعت خود را با “فاطما گل” تنظیم کرد!

سینماژورنال/سارا صفوی: اولین قسمت از تازه ترین سریال مهران مدیری در حالی امشب از شبکه سوم روی آنتن می رود که انتخاب آخرین ساعات شب برای پخش این سریال کمی شائبه برانگیز است.

به گزارش سینماژورنال بنا شده سریال “در حاشیه” مهران مدیری هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سوم سیما رفته و تکرارش هم ساعت ۱۶ روز بعد پخش شود.

توجیه دست اندرکاران سیما برای قرار دادن نمایش این فیلم در باکس انتهایی شب عدم تقارن پخش با سریالهای “سربه راه” و “فوق سری” است که اولی در ساعت ۲۰ روی آنتن می رود و دومی در ساعت ۲۲ اما…

حتی  تکرار “در حاشیه” هم با تکرار “فاطما گل” تداخل ندارد

اما برخی نیز عقیده دارند مهران مدیری با هوشمندی تمام ساعت ۲۳ را برای پخش سریالش انتخاب کرده تا این سریال با زمان پخش سریال ماهواره ای “فاطما گل” تداخل نداشته باشد.

سریال ماهواره ای مذکور در ساعتهای ۲۱ و ۲۲ از دو شبکه مختلف ماهواره ای روی آنتن می رود و حالا پخش “در حاشیه” درست از زمانی آغاز می شود که پخش این سریال به اتمام رسیده است.

در حاشیه

در حاشیه

به گزارش سینماژورنال جالب است که زمان پخش تکرار “در حاشیه” که ساعت ۱۶ است نیز با زمان تکرار “فاطما گل” که ساعتهای ۱۲ و ۱۸ است هیچ گونه تداخلی ندارد!!!

باید منتظر ماند و دید…

باید منتظر ماند و دید پخش “در حاشیه” از شبکه سوم سیما و در ساعات پایانی شب و بعد از پخش یک سریال خالتور ماهواره ای(!) خواهد توانست باعث جلب مخاطبان میلیونی برای رسانه ملی شود یا نه؟

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2109

بعدش؟

مطالب مرتبط

6 نظر برای مطلب "مهران مدیری ساعت خود را با “فاطما گل” تنظیم کرد!"

 1. reza گفت:

  چیز دیگه ای نبود به این سریال گیر بدین!!باعث خجالته

 2. حسن گفت:

  اصلا ساعتش به آقای مدیری ربطی نداره .در ضمن آقای مدیری بر عکس بعضی… پایبند تر به اسلام و نظام هست.

 3. sabrina گفت:

  خداروشکر ملت ما فیلم های آقای مدیری رو به تموم فیلم های ساخته داخل و خارج ترجیع میدن

 4. zahra گفت:

  اه اه خبر دیگه ای نبود خواستید صفحاتتون پرشه؟؟ چ مسخره من خودم با آقای مدیری صحبت کردم با این که کم سن و سال هستم ایشون حتی تو چشمای منم نگاه نمیکردن و همش سرشون پایین بود حالا هرجوری که دوست دارید فکر کنید

 5. علی اصغر گفت:

  نکته جالبی بود به نظر شما اگر زمان این دو برنامه با یکدیگه تداخل داشت کدوم یکی بیننده بیشتری رو به خودش جلب میکرد؟؟؟؟

 6. مژگان گفت:

  چیز خاصی نداره این سریال. حرفهای تکراری که هر روز می شنویم… و افرادی که در همه ی سریالهای مدیری همان نقشهای تقریبا تکراری را بازی میکنن. سیامک انصاری در سریالهای آقای مدیری نقش آدم مثبت و ساده و دست پاچلفتی را داره. محمدرضا هدایتی هم نقش آدم خشن و جواد رضویان دلقک سریاله و دیگر اوامر هم مثل قبل سر جای خود فقط داستان کمی عوض میشه. تمام حرکتها تکراری

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code