۱۴۱۱۱۴۰۱

مهران غفوریان هم به سراغ شبکه‌های ماهواره‌ای رفت+عکس

سینماژورنال: در روزهای اخیر و با پخش تیزرهای باکیفیت بالای سینمایی از یک شبکه ماهواره ای خاص بسیاری از پخش کنندگان و تهیه کنندگان برای آن که از سوءظن ارتباط با این شبکه در امان باشند به انتقاد از مدیران این شبکه پرداختند.

به گزارش سینماژورنال حالا مهران غفوریان نیز که انتشار تصویری از او در فضای مجازی اسباب شانتاژ رسانه ای برخی شبکه های ماهواره ای را فراهم کرده نیز به نقد این شبکه ها پرداخته است.

بعد از قرار دادن تیتر جنجالی “د..ث کیست” در کنار تصویر تعدادی از هنرمندان حاضر در جشن حافظ و از جمله مهران غفوریان توسط هفته نامه “یالثارات” این بازیگر تصویری طنازانه از خود را منتشر کرد که این تصویر جدا از بازنشر سریع در شبکه های اجتماعی، اسباب سوءاستفاده برخی شبکه های ماهواره ای را فراهم کرد.

غفوریان در واکنش به این سوءاستفاده به “فارس” گفت: من در واکنش به اهانت نشریه ای که متاسفانه در آخرین شماره خود، شأن خود و هنرمندان این مرز و بوم را رعایت نکرده بود واکنش نشان دادم.

این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: با آنکه من در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم اما انتقاد من در فضای مجازی پخش شد و در ادامه نیز به شبکه های ماهواره ای رسید که من حتی برای نام بردن نیز آنها را به رسمیت نمی شناسم و آنها اقدام به سوء استفاده کردند که باید بگویم مسایل داخلی ما ارتباطی به آنها ندارد.

غفوریان همچنین ادامه داد: من در واکنش به اهانت آن نشریه اقدامی انجام داده ام و هر واکنشی اعم از شکایت رسمی و اعتراض که نشان بدهم ارتباطی به این شبکه ها ندارد، من حتی پاسخی به تماس های این رسانه ها نمی دهم، افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد.

وی در پایان گفت: توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست.

تصویری از مهران غفوریان که حاشیه ساز شد
تصویری از مهران غفوریان که حاشیه ساز شد

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=26387

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code