۰۷۱۱۱۴۰۱

گلایه‌های مهدی مقدم که بعد از سالها مجاز شده⇐ هشت سال ممنوعیت از کار باعث شد همه فراموشم کنند/نسل جوان دیگر از من شناختی ندارد

سینماروزان: مهدی مقدم از جمله خوانندگان نسل اول پاپ بود که با آلبومی به نام «خونسرد» مورد توجه تین‌ایجرها قرار گرفت و پس از آن با آلبوم «سونامی» موفقیت خود را امتداد داد اما درگیری در حواشی سبب‌ساز ممنوع الکاری او شد و همین ممنوعیت و بخصوص عدم توانایی دریافت مجوز برگزاری کنسرت که یکی از مهمترین کانالهای درآمدزایی برای خوانندگان است باعث شد او از کورس موسیقی پاپ جا بماند.

به گزارش سینماروزان مقدم که از اواسط دهه هشتاد تا اواسط دهه نود در موسیقی ممنوع الکار بود کوشید این ممنوعیت را با ایفای نقش در یک سری آثار ویدیویی-سینمایی نظیر «اکازیون»، «آخرین حرف»، «منفی هجده» و «آقای الف» جبران کند اما سطح کیفی اغلب این آثار طوری نبود که اسباب دیده شدن مهدی مقدم را فراهم آورد.

مقدم اما در یک سال اخیر مجاز شده و البته در اردیبهشت ماه امسال نیز در کنسرتی زنده در کنار فرزاد فرزین و مهدی مدرس ظاهر شد. این خواننده در گفتگو با «برنا» با اشاره به اینکه «از دل برود هر آن که از دیده برود» اظهار کرد: هشت سال ممنوع الکار شدم، بسیاری از کسانی که صدای من را دوست داشتند به کل صدای من را فراموش کردند و تنها طرفداران پروپاقرصى که داشتم پیگیر و جویای کارهای من بودند.

وی در همین ارتباط اضافه کرد: پس از پایان هشت سال ممنوع الکارى در فضای مجازی و اینستاگرامم با کامنت هایی نظیر “کجا بودی” مواجه شدم و می شوم. این ممنوعیت خیلی به ضرر من تمام شد و نهایتا منجر به این شد که نسل جوان از مهدی مقدم شناختی نداشته باشد.

مقدم با اعلام اینکه تولید تعدادی کلیپ تصویری و ساخت یک آلبوم را در دستور کار قرار داده گفت: طی سال های ۱۳۸۴الی۱۳۸۷ کلیپ‌های تصویری من از تکنیک و سناریو قوی بهره می‌برد و در آن مقطع طرفداران بیشماری داشت که در حال حاضر با پایان ممنوع الکاری مانند گذشته ساخت کلیپ برای قطعاتم را در دستور کار قرار داده‌ و به جز آن به همراه امید عامری امسال آلبوم جدیدی را روانه بازار موسیقی خواهیم کرد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۴۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36341

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code