۰۵۰۱۱۴۰۲

منوچهر شاهسواری رکورد خودش را خواهد شکست؟⇐با حذف مهرداد فرید، دبیری شورایعالی تهیه‌کنندگان به مدیرعامل ۱۱شغله خانه سینما می‌رسد؟/اگر این اتفاق بیفتد صنف سینما با یک مدیرعامل ۱۲شغله روبرو خواهد بود

سینماروزان: از همان زمان که مهرداد فرید در برنامه «چشم شب روشن» سخنانی سمپاتیک نسبت به حوزه هنری را بیان کرد و بعدترش کاشف به عمل آمد که ایشان آخرین فیلمش «دعوتنامه» را برای پخش به حوزه هنری داده(!) می شد پیش بینی تغییر و جابجایی در بالاترین منصب شورایعالی تهیه کنندگان را داشت.

به گزارش سینماروزان مهرداد فرید که با کارنامه ای خلوت در تهیه کنندگی سر از دبیری شورایعالی تهیه کنندگان درآورده بود نتوانست در مناقشاتی همچون توقیف فیلمهای مجوزدار توسط حوزه هنری یا آشفته بازار اکران پاییزی خروجی قابل تأملی در خدمت صنف تهیه کنندگان داشته باشد و همین شد که از مدتها پیش زمزمه های حذف وی از دبیری شورایعالی به گوش می‌رسید.

حذف فرید از دبیری شورا اما آن قدر تعجب برانگیز نیست چون شگفت انگیزتر آن است که پرسشهایی طرح شده درباره حضور مدیرعامل خانه سینما به عنوان جایگزین وی در شورایعالی تهیه کنندگان.

آیا منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما که اخیرا و با انتشار متن اساسنامه خانه سینما مشخص شده صرفا نیروی اجرایی هیأت مدیره است(اینجا را بخوانید) قرار است دبیری شورایعالی تهیه کنندگان را هم برعهده گیرد؟

اگر این اتفاق بیفتد شاهد رکوردشکنی شاهسواری توسط خودش خواهیم بود. مدیرعامل خانه سینما این ماهها همزمان با هم ۱۱مسئولیت مختلف داشته و با حضورش به عنوان دبیر شورایعالی شمایل یک مدیر ۱۲مسئولیته رونمایی خواهد شد!

شاهسواری به نمایندگی از یکی از صنوف چهارگانه تهیه کنندگان یعنی کانون تهیه کنندگان فیلم ایران در شورایعالی تهیه کنندگان حضور دارد. آیا به غیر از فرشته طائرپور همسر شاهسواری، سایر اعضای شورای مرکزی تهیه کنندگان فیلم ایران همچون منوچهر محمدی، تقی علیقلی زاده و حمیدرضا آشتیانی پور موافق این رکوردشکنی هستند؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۱۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=44781

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "منوچهر شاهسواری رکورد خودش را خواهد شکست؟⇐با حذف مهرداد فرید، دبیری شورایعالی تهیه‌کنندگان به مدیرعامل ۱۱شغله خانه سینما می‌رسد؟/اگر این اتفاق بیفتد صنف سینما با یک مدیرعامل ۱۲شغله روبرو خواهد بود"

 1. اصغر گفت:

  همگام با نمایشگاه یازدهم؛ مسابقه بین المللی عکس با موضوع سنگ

  به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران شرکت نمایشگاهی یکتا سنگ با همکاری امام جمعه شهرستان محلات و امام جمعه شهرنیم ور، نماینده مردم محلات نیم ور و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات، فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات، شهردار و شورای شهر نیم ور مسابقه بین المللی عکس با موضوع «صنعت سنگ و نمای ساختمان» را برگزار می کند. علاقمندان می توانند آثار هنری خود را به همراه مشخصات کامل عکاس و آدرس و تلفن به آدرس iranstonenews@gmail.com ایمیل کنند.

  علاقمندان تا تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۰ فرصت دارند عکس و مشخصات خود را ایمیل کنند.
  حداقل اندازه آثار هنرمندان باید ۸۰۰*۶۰۰ باشد.
  عکاسان موظفند یک عکس بزرگ در اندازه ۸۰۰*۶۰۰ از چهره خودشان نیز ارسال کنند.
  برنامه ریزی برای انتخاب بهترین آثار هنری توسط مردم به شکلی انجام شده که از هر سیستم کامپیوتر فقط یک بار می توان رای داد.
  شمارش آراء مردمی روز ۱۳۹۷/۶/۳۰ انجام خواهد شد.
  هر عکاس می تواند یک یا چند عکس ارسال کند.
  نفرات اول تا سوم دوره اول و نفرات اول تا پنجم دوره دوم مسابقه فرهنگی هنری عکاسی، خطاطی، کارتون و داستان کوتاه با موضوع سنگ امکان شرکت در دوره سوم مسابقات را ندارند.
  آثار عکاسی در کنار آثار خطاطی، کارتون و داستان نویسی در خبرگزاری سنگ ایران در معرض دید و قضاوت بینندگان قرار خواهد گرفت.
  از بین آثار عکاسی، خطاطی، کارتون و داستان نویسی منتشر شده در قسمت مسابقه خبرگزاری سنگ ایران به پنج نفری که تعداد«لایک» آنها از همه بیشتر باشد جوایز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.
  جوایز مسابقه به شرح زیر است:
  نفر اول: تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به همراه ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  نفر دوم: تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به همراه ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  نفر سوم: تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به همراه ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  نفر چهارم: تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به همراه ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  نفر پنجم: تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران به همراه ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code