۱۰۰۳۱۴۰۲

منصور برزگر با تأیید گزارش سینماروزان مبنی بر تمرینات طاقت‌فرسای کشتی با امیر جدیدی اظهار داشت⇐جدیدی، بچه بسیار باهوش و مودبی بود/ایشان شش ماه تمام برای یادگیری کشتی وقت گذاشت و فنون تختی را یاد گرفت/از نظر بازیگری هیچ مشکلی نداشت!

سینماروزان: دو هفته قبل و بعد از حذف امیر جدیدی از پروژه «غلامرضا تختی» درباره تمرینات طولانی مدت این بازیگر با منصور برزگر در خانه کشتی خبر دادیم و حذف وی علیرغم این تمرینات را زیر سوال بردیم.(اینجا را بخوانید)

حالا منصور برزگر از مربیان نامدار کشتی ایران با تأیید ماجرای تمرینات طاقت فرسا با امیر جدیدی به «جام جم» بیان داشت: ایشان بسیار بچه خوب و مودب و دوست داشتنی بود و هر چه ما گفتیم انجام داد.

برزگر ادامه داد: جدیدی بسیار باهوش و مستعد بود و خیلی سریع همه چیز را یاد میگرفت بخصوص که آدم بااحساسی هم بود و خیلی زود با بچه های کشتی صمیمی شد.

منصور برزگر خاطرنشان ساخت: امیر جدیدی چیزی از کشتی نمیدانست اما چون سابقه ورزشی داشت شش ماه تمام برای یادگیری وقت و انرژی گذاشت. هم نرمشهای کشتی را بلد شد و هم برخی فنونی که تختی در آن خبره بود نظیر سگکها و دست در مخالف را یاد گرفت.

برزگر که از دلایل حذف جدیدی از پروژه «تختی» بی اطلاع است تأکید کرد: از جزییات حذفش اطلاعی ندارم اما ایشان از نظر بازیگری هیچ مشکلی نداشت.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53132

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code