۰۷۰۹۱۴۰۱

ممانعت از حضور رضا عطاران در برنامه “نود” به دلیل “ممنوع الپخش الزنده” بودن!!!

سینماژورنال: در سینما و تلویزیون واژه ای به نام ممنوع الکار با ممنوع التصویر برای چهره هایی استفاده میشود که به دلایل مختلف سیاسی-اجتماعی حاشیه ساز شده اند و برای همین پخش تصویر از آنها در تلویزیون یا ساخت فیلم با حضور آنها ممنوع است.

به گزارش سینماژورنال با این حال گویا یک واژه دیگر هم در دایره واژگان نظارتی صداوسیما وجود دارد و آن هم “ممنوع الپخش الزنده” است.

چهره ای که در فهرست “ممنوع الپخش الزنده” قرار می گیرد این اجازه را دارد که تصویرش روی آنتن برود اما فقط از طریق برنامه های تولیدی و نه برنامه هایی که بصورت زنده پخش می شوند.

رضا عطاران میتواند روی آنتن برود اما به صورت مُرده!!!

از جمله چهره هایی که در این فهرست قرار دارد رضا عطاران است؛ چنان که “تماشاگران امروز” گزارش داده این ممنوعیت از حضور در برنامه های زنده اخیرا هم گریبان عطاران را گرفته و هم گریبان عادل فردوسی پور را.

به گزارش سینماژورنال گویا فردوسی پور تمام هماهنگیهای لازم را برای حضور عطاران در آخرین برنامه سال ۹۳ “نود” انجام داده بود اما در آخرین ساعات قبل از پخش به وی خبر میرسد که عطاران اجازه حضور در برنامه زنده را ندارد.

این مساله برای فردوسی پور که از دوستان قدیمی عطاران است به شدت ناراحت کننده بوده و وی نیز مراتب عذرخواهی خود را از عطاران انجام میدهد.

به دلیل استفاده از شلوار برای خنداندن

گویا دلیل ممنوعیت حضور عطاران در برنامه های زنده به حاشیه هایی بازمیگردد که دو سال قبل و بواسطه صحبتهایی که او درباره روشهای مرتبط با شلوار(!) برای خنداندن مردم استفاده کرده بود، ایجاد گشته بود!

آن صحبتها به هنگام برگزاری نشست مطبوعاتی “رد کارپت” در جشنواره سی و دوم فیلم فجر انجام شده بود اما انگار حاشیه های آن برای عطاران همچنان ادامه دارد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۴:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2735

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code