۱۸۰۵۱۴۰۱

مقصد بعدی “بریم بسازیم” کجاست؟

مهرداد+صالح+بریم+بسازیم

 

سینماروزان: به گفته مجری طرح برنامه «بریم بسازیم» مخاطبان با شرکت در یک نظرسنجی از روز دوشنبه ۱۱ فروردین، مقصد بعدی این برنامه را انتخاب خواهند کرد.

مهرداد صالح مجری طرح و مدیربرنامه ریزی ریلیتی شوی «بریم بسازیم» در خصوص پررنگ بودن نقش مخاطب در طراحی و ساخت فصل‌های بعدی این برنامه گفت: از ابتدا قرار بود با نزدیک شدن به قسمت‌های پایانی برنامه در یک نظرسنجی بزرگ، انتخاب مقصد بعدی «بریم بسازیم» را به عهده مخاطب واگذار کنیم. چراکه تمام هدف این برنامه خدمت به مردم و کمک به سازندگی عمومی در قالب یک برنامه جذاب است و به همین تصمیم گرفتیم انتخاب لوکیشن بعدی را به مخاطبان واگذار کنیم.

وی افزود: هدف «بریم بسازیم» مطرح شدن ایده‌های خوب برای آبادانی کشورمان با کمک دوربین برنامه است تا با نشان دادن قبل و بعد این فعالیت‌ها به توسعه و آبادانی این مناطق کمک کند و به همین دلیل از دوشنبه ۱۱ فروردین همزمان با پخش ششمین قسمت «بریم بسازیم» از شبکه سوم سیما تا پایان فروردین ماه، مخاطبانی که احساس می‌کنند روستا و یا منطقه سکونت آنها نیاز به سازندگی و یا تغییر دارد و یا ایده های خوبی برای آبادتر شدن محل زندگی خود دارند، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی که در طی پخش برنامه معرفی خواهند شد در نظرسنجی، شرکت و مناطق پیشنهادی خود را به تیم تولید «بریم بسازیم» معرفی کنند.

مجری طرح و مدیربرنامه ریزی ریلیتی شوی «بریم بسازیم» خاطرنشان کرد: پس از پایان نظرسنجی از طریق اتاق فکر برنامه، نتایج نظرسنجی مورد استخراج قرار خواهد گرفت و مقصد بعدی برنامه «بریم بسازیم» نیز اطلاع رسانی خواهد شد و این اتفاق در فصل‌های بعدی هم رخ خواهد داد و همزمان با پخش هر فصل، مخاطبان می‌توانند در انتخاب مقصد بعدی «بریم بسازیم» مشارکت داشته باشند.

مجموعه ریلیتی شوی «بریم بسازیم» روایتی از تلاش چهار جوان است که با هدف ایجاد توسعه‌ی پایدار و ارتقا سطح رفاه مردم، وارد روستایی در حاشیه‌ی ورامین می‌شوند. در هر قسمت از این برنامه، این چند نفر که شخصیت‌های اصلی مجموعه هستند در قالب قصه ای جذاب با کاستی‌ها و مشکلات موجود در روستا مواجه شده و سعی می‌کنند با کمک اهالی، آن مشکل را برطرف کنند. ماموریت‌هایی که برای این شخصیت‌ها بوجود می‌آید، از جنسی است که مردم عادی نیز توان انجامش را دارند و صرفا نیازمند بیدار شدن دغدغه‌ی کمک به هم‌نوع و پیشرفت در مردم روستاست.

«بریم بسازیم» در ده قسمت به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی نوروز ۹۹ در حال پخش از آنتن شبکه سوم سیما است.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=59916

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code