۱۴۰۴۱۴۰۱

معرفی یک نیروی سالیان فارابی به‌عنوان دبیر جشنواره فجر!

مسعود نقاش‌زاده

سینماروزان: با حکم معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور، مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش سینماروزان محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی مسعود نقاش زاده را به سمت دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

مسعود نقاش‌زاده از مدیران رشدیافته در حوزه هنری است که سابقه سالها فعالیت هم در تلویزیون و هم در فارابی را داشته و از جمله قربای بهروز افخمی کارگردان سینماست. نقاش‌زاده سابقه ساخت فیلمی با نام “کودک و فرشته” را هم در کارنامه دارد.

مسعود نقاش‌زاده، کارگردان، استاد دانشگاه و از مدیران فرهنگی و سینمایی کشور است. وی داراي درجه دکتراي مطالعات هنر، کارشناسي ارشد سينما و کارشناسي کارگرداني فيلم است، و سابقه مدیریت به عنوان معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی، مدير کل امور برنامه‌ها و مشاور عالي مرکز سيما فيلم، معاون آموزش و پژوهش خانه سينما، و معاون تأمين و توليد موسسة رسانه‌هاي تصويري را داشته است

متن حکم دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر به این شرح است:

جناب آقای مسعود نقاش‌‌زاده!
نظر به شایستگی، تجربه و تعهد، جناب‌عالی را به سمت دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر منصوب می‌نمایم.
اینک که آیین بزرگداشت سینمای ایران به چهل سالگی رسیده است، در دور تازه این رویداد فاخر و ارجمند، شایسته است با تکیه بر دستاوردهای ارزشمند خانواده بزرگ سینما، راه این مهم‌ترین رخداد سینمای ایران را با چراغ اندیشه و اخلاق و هنر، روشن‌تر نماییم.
امید است با اتّکال به پروردگار متعال و با عنایت به چشم‌اندازهای گام دوم انقلاب اسلامی و راهبردهای کلان سازمان سینمایی، ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش؛ و با توجه به اصل صرفه‌جویی و اجتناب از تشریفات زائد، و با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت‌ نیروهای داخلی سازمان، در برگزاری رویدادِ فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی موفق باشید.

انتظار می‌رود چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، فرصتی مغتنم برای آغاز فصلی جدید در مسیر تکوین و بازسازی انقلابیِ زیرساخت‌های سینمای کشور باشد.
هماهنگی، همکاری و همراهی مؤسسات و معاونت‌های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائز اهمیت است.

محمد خزاعی/ معاون وزیر و رییس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری

.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۸:۴۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65926

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code