۱۴۰۴۱۴۰۱

معرفی همکار سالیان رجانیوز به‌عنوان مدیر انجمن سینمای جوان!

مهدی+آذرپندار

سینماروزان: محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشورطی حکمی «مهدی آذرپندار» را به عنوان سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران منصوب کرد.

به گزارش سینماروزان آذرپندار از نیروهای باسابقه رجانیوز است که در سالهای اخیر و بعد از ورود علی فروغی به شبکه سه، به مدیریت در این شبکه جهش کرده بود. رجانیوز ازجمله رسانه‌های تحلیلی دست راستی است که توسط میثم نیلی احمدآبادی-برادر داماد سیدابراهیم رییسی-اداره می‌شود!

متن حکم رئیس سازمان سینمایی به شرح زیر است:

جناب آقای «مهدی آذرپندار»

نظر به تجربه، دانش و شایستگی شما به را به سمت سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران منصوب می نمایم.

انجمن سینمای جوانان ایران، گسترده ترین مرکز تعیلم و تربیت فیلمسازان جوان و آینده سازان سینمای ایران است؛ و بستری است برای شناسایی و رویش استعدادهای جدید، بازسازی انقلابی سینما، جوان سازی و تحول در ساختار سینمایی کشور.

از این رو، به ضرورت الزامات و مقتضیات جامعه امروز، پرورش نسل جدید فیلمسازی به عنوان پیشتازان توسعه و تعالی سینما با بینش، بصیرت و تجربه‌های نو از جمله مهم ترین نیاز سینمای کشور است و این مجموعه، باید اندیشکده نوگرایی و خاستگاه جریان شناسی و جریان سازی نوین سینمای انقلاب اسلامی باشد.

تربیت نیروی انسانی جوان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب، تحول در ساختارهای آموزشی و پرورشی فیلمسازی، بازنگری در جشنواره‌های سینمای جوان و فیلم کوتاه تهران، طراحی استراتژی برای تعاملات بین المللی و حمایت عادلانه فراگیر از جوانان سراسر کشور، به‌خصوص مناطق محروم از جمله وظایف و اولویت‌های انجمن سینمای جوان ایران است.

انتظار می‌رود با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های علمی، مدیریتی و اجرایی و همچنین، نیروهای خلاق، جوان و پرتوان، در جهت تحقق راهبردهای کلان سازمان سینمایی و پاسخگویی به انتظارات و مطالبات و نیز پیشبرد ماموریت‌های این حوزه تلاش کنید. توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، مهدی آذرپندار متولد ۱۳۶۸ و فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت است. وی فعالیت‌هایی همچون مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه (۹۷ تا ۱۴۰۰)، عضو شورای عالی نمایش سیما (۹۸ تا ۹۹ و ۸۹ تا ۹۱)، قائم مقام خانه تولیدات جوان صداوسیما(۹۶-۹۷)، مدیر مرکز آفرینش های هنری سازمان بسیج مستضعفین (سال ۹۶)، داوری در جشنواره های مقاومت، ایثار و عمار و فعالیت در رسانه‌های مختلف به عنوان منتقد، دبیر و عضو هیئت تحریریه در رسانه‌های دست راستی همچون رجانیوز را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۸:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=66048

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code