۰۷۱۱۱۴۰۱

با معرفی نامزدهای بخش اقلام تبلیغی جشنواره آشکار شد⇐حال اساسی به هنروتجربه!+نامزدی فیلمهایی منسوب به هیأت داوران!!!

سینماروزان: کورش پیرو مدیر بخش اقلام تبلیغی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، پس از بررسی و بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه بخش اقلام تبلیغی توسط هیات داوران متشکل از ژیلاایپکچی، حسین جعفریان، ساعد مشکی، بهروزشعیبی و جواد جلالی، نامزدهای سه بخش عکس، پوستر و آنونس را اعلام کرد.

به گزارش سینماروزان نامزدهای بخش اقلام تبلیغی جشنواره در حالی اعلام شده که نزدیک به یک سوم نامزدیها از آن فیلمهای هنروتجربه ای اغلب کم مخاطب است!!! و جالب است شعیبی و جعفریان  در هیأت داوران حاضر بوده اند و فیلمهای متبوعشان یعنی «سیانور» و «فروشنده» در بین نامزدها دیده می شود.

نامزدهای بخش عکس، پوستر و آنونس سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است:

نامزدهای بخش عکس:
سحاب زری‌باف برای «ایستاده درغبار»، مونا سرتوه برای «اروند»، حبیب مجیدی برای «فروشنده»، مریم تخت‌کشیان برای «نیم‌رخ‌ها»، ایران انتظام برای «تابو».
نامزدهای بخش پوستر:
طاها ذاکر برای طراحی پوستر «خاطرات اسب سیاه»، علی حیاتی برای «سیانور»، علی باقری برای طراحی پوستر «دو»، طاها ذاکر برای طراحی پوستر «فصل باران‌های موسمی»، روژان ایرجی برای طراحی پوستر «موقت».
نامزدهای آنونس وتیزر:
محمد واحد برای ساخت تیزر «خشم وهیاهو»، بهزاد طهماسبی برای ساخت آنونس «آااادت نمی‌کنیم»، روح‌الله موحدی برای ساخت آنونس «سیانور»، نیما جعفری‌جوزانی برای ساخت آنونس «بارکد»، مسعود رفیع‌زاده برای ساخت آنونس «لانتوری».

گفتنی است جوایز این بخش، ۹ بهمن ماه همزمان با مراسم افتتاحیه در برج میلاد به برگزیدگان اهدا می‌شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34161

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code