۳۰۱۰۱۴۰۰

معرفی اعضای هیأت انتخاب و داوری بخش کوتاه جشنواره فجر چهلم با حضور⇐صاحب یک فیلم ردّی بخش مسابقه!+کارگردان فیلم کم‌فروش سازمان ارزشی!+انیمیشن ساز ارزشی

هیات انتخاب و داوری کوتاه جشنواره فجر

سینماروزان/مهدی فلاح: هیأت انتخاب و داوری بخش سینمای کوتاه در چهلمین جشنواره فیلم فجر از سوی دبیر جشنواره چهلم حکم گرفتند.

به گزارش سینماروزان، احمدرضا معتمدی، دانش اقباشاوی و حامد جعفری به عنوان اعضای هیأت انتخاب و داوری بخش سینمای کوتاه چهلمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

در این میان احمدرضا معتمدی کارگردانیست که آخرین محصولش “سوءتفاهم” یک فیلم ارگانی بود که با حمایت سازمان هنری-رسانه‌ای اوج تولید شد و البته فروش مطلوبی در گیشه نداشت.
دانش اقباشاوی کارگردان فیلمی است با عنوان “عموزادگان” که نتوانست وارد بخش مسابقه جشنواره فجر چهلم شود. حامد جعفری هم نامش بیشتر به عنوان تهیه‌کننده انیمیشن‌هایی ذکر شده که متبوع جریانات موسوم به ارزشی بوده است.

احمدرضا معتمدی متولد ۱۳۴۰ تهران، فیلمساز، استاد دانشگاه، نویسنده کتب سینمایی و نظریه‌پرداز سینما، دانش‌آموخته رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و دارنده مدرک دکترای رشته فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی است که ساخت آثاری چون سوتفاهم، راه رفتن روی سیم، آلزایمر، قاعده بازی، دیوانه‌ای از قفس پرید، زشت و زیبا و هبوط را در کارنامه دارد.

دانش اقباشاوی متولد ۱۳۵۸ آبادان، دیپلم ادبیات، کارگردان و نویسنده فیلم‌های هیهات، تاج محل و عموزادگان و کارگردان سریال‌های تلویزیونی نامه آخر، دختر الهام و… است. او کسب تندیس بهترین فیلم کوتاه داستانی از ششمین جشن سینمای ایران، ساخت ۴ فیلم کوتاه داستانی و ۴ مستند را در کارنامه دارد. اقباشاوی، عضو انجمن سینمای جوانان ایران و رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان سینمای ایران است.

حامد جعفری متولد ۱۳۶۴ تهران، دانش آموخته رشته اقتصاد است و تهیه‌کنندگی بیش  از ۱۵۰ برنامه مختلف سینمایی، سریال، مجموعه تلویزیونی و فیلم کوتاه را در کارنامه دارد که از آن جمله می‌توان به تهیه کنندگی آثاری چون بچه‌زرنگ، انقراض، فیلشاه، شاهزاده روم، ۹:۲۰ دقیقه در بوشهر و… اشاره کرد. او مدیرعامل گروه هنر پویا و عضو جامعه صنفی تهیه کنندگان فیلم سینمایی است و در سابقه او عضویت در هیأت داوری سی و دومین و سی و چهارمین جشنواره فیلم کودک، داوری یازدهمین جشنواره انیمیشن تهران به چشم می‌خورد.

بر اساس گاه‌شمار جشنواره، کار بازبینی و داوری آثار بخش سینمای کوتاه آغاز شده و ۲۵ دی ماه، آثار منتخب این بخش معرفی خواهد شد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=67242

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code