۱۸۰۳۱۴۰۲

معاون سیما از یک «بازی اساسی»(!!!) گفت که برای سینما طراحی کرده!+تازه‌ترین توضیحات درباره ادامه کار «هفت» و پخش «کلاه قرمزی۹۶»

سینماروزان: در حالی که تاکنون سه فصل از برنامه سینمایی «هفت» در صداوسیما تولید شده و روی آنتن رفته است هنوز مشخص نیست فصل تازه این برنامه چه زمانی روی آنتن خواهد رفت و اینکه هر کدام از شبکه ها بخشی از این بازی را پیاده خواهند کرد!!!

به گزارش سینماروزان مرتضی میرباقری معاون سیما در تازه ترین گفتگوی خود که به بهانه وضعیت ادامه کار این برنامه بوده در اظهاراتی عجیب از «بازی اساسی» گفته که در رسانه ملی برای سینما در دست طراحی است!

مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی درباره روند پیشِ روی تولید برنامه سینمایی «هفت» در شبکه سه سیما گفت: ما درباره سینما انواع راهبردها را داریم و شبکه های مختلف باید به صورت یک منظومه هر یک بخشی از بازی اساسی که ما طراحی می کنیم بر عهده بگیرند.

وی ادامه داد: من از دوستان خواستم برنامه جامعی طراحی شود که تیمی در حال طراحی این برنامه جامع هستند تا سهم هر شبکه مشخص شود و بعد از تدوین آن، اولین بخش از اجرای این راهبرد بر عهده شبکه سه و برنامه «هفت» گذاشته می شود.

معاون سیما اظهار کرد: زمانی که این راهبرد مشخص شود ما ۲ هفته بعد از آن برنامه «هفت» را روی آنتن می بریم. البته شبکه ها برنامه هایی برای خود دارند اما این برنامه ریزی ها برای نهایی شدن در معاونت سیما باید ذیل همان راهبرد اصلی قرار بگیرد.

میرباقری در پایان سخنانش درباره برنامه «کلاه قرمزی» و توافقات جدید برای پخش مجدد این مجموعه از تلویزیون که قرار بود به شبکه نمایش خانگی برود، توضیح داد: جلسات بسیار خوبی با عوامل این مجموعه داشته ایم، به هر حال ما در رسانه ملی همیشه تمایل داشته ایم از ظرفیت دوستان خود استفاده کنیم و امیدواریم درباره این برنامه هم در چند هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41370

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code