۱۱۰۳۱۴۰۲

«مصادره» ۱۶میلیاردی شد/«عصبانی نیستم» ۳میلیارد را رد کرد/«خجالت نکش» در آستانه ۳میلیاردی شدن/«دشمن زن» دوروزه در مرز ۱۰۰میلیون قرار گرفت+آمار کامل فروش

سینماروزان: اکران سرد رمضانی با آغاز روی پرده رفتن اولین فیلمهای اکران عیدفطر ولرم شده است. صدرنشین آمار فروش همچنان «مصادره» است که رقم فروش ۱۶میلیارد را رد کرده است و بعد از آن فیلمهای ارگانی-۴درصدی «لاتاری» و «به وقت شام» قرار گرفته اند که حتی بعد از پایان رسمی اکران باز هم سالن دارند!

«لونه زنبور» از کمدیهای بازمانده از اکران اول نوروز فروش خود را از ۹٫۵ میلیارد گذراند و کمدی «تکزاس» پرفروشترین فیلم اکران دوم نوروز هم فروشی حدودا به اندازه «لونه زنبور» دارد. انیمیشن «فیلشاه» به نزدیکی فروش ۸میلیاردی رسیده است.

«عصبانی نیستم» پرفروشترین فیلم غیرکمدی اکران دوم نوروز است و توانسته بیش از ۳میلیارد فروش داشته است. بعد از آن «خجالت نکش» و «چهارراه استانبول» قرار گرفته‌اند و هر دو ۲٫۵میلیارد را رد کرده اند.

«خوک» آخرین روزهای اکران خود را درحالی میگذراند که میلیاردی شده است. «جشن دلتنگی» که از ابتدای اکران گرفتار محدودیت و محرومیت در تخصیص سالن بود به نزدیکی ۲۰۰میلیون رسیده است و «آن سوی ابرها» نیز علیرغم حجم بالای تبلیغات و سالن فقط ۱۹۰میلیون فروخته است.

در میان فیلمهای اکران عیدفطر «دلم میخواد» و «دشمن زن» رقابتی نزدیک دارند. «دلم میخواد» به لطف حجم بالای سالن از ۱۰۰میلیون فروش عبور کرده و «دشمن زن» در مرز ۱۰۰میلیون است. «در وجه حامل» کم فروشترین فیلم اکران عیدفطر است و فقط ۱۱میلیون فروخته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–مصادره ۱۶میلیارد و ۵۰میلیون(۹۳روز)

–لاتاری ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۹۳روز)

–به وقت شام ۱۳میلیارد و ۳۰۰میلیون (۹۳روز)

–لونه زنبور ۹میلیارد و ۶۳۰میلیون (۹۳روز)

–تکزاس ۹میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۵۸روز)

–فیلشاه ۷میلیارد و ۷۰۰میلیون(۹۳روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۲۰۰میلیون(۴۴روز)

–خجالت نکش ۲میلیارد و ۷۵۰میلیون(۴۴روز)

–چهارراه استانبول۲میلیارد و ۵۵۰میلیون(۴۴روز)

–خوک ۱میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۴۴روز)

–جشن دلتنگی ۱۹۵میلیون(۴۴روز)

–آن سوی ابرها ۱۹۰میلیون(۴۴روز)

–دلم میخواد ۱۱۰میلیون(۲روز)

–دشمن زن ۸۰میلیون(۲روز)

–ناخواسته ۷۵میلیون (۲۳روز)

–در وجه حامل ۱۱میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50547

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code