۰۹۰۳۱۴۰۲

«مصادره» ۱۵میلیارد را رد کرد/«فیلشاه» هفت میلیاردی شد/«عصبانی نیستم» در مرز ۲میلیاردی شدن/«خجالت نکش» و «چهارراه استانبول» میلیاردی شدند/فیلم مجیدی در قعر جدول فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: آشفته بازار اکران در نیمه دوم ۹۶ در سال ۹۷ از همین ابتدای سال رخ داده است. عدم توزیع منصفانه سالن میان فیلمهای روی پرده به شدت به فیلمهای اکران دوم نوروز ضربه زده است. مسأله اینجاست که فیلمهای اکران اول نوروز دو هفته بعد از حذف از سرگروهی همچنان حجم بالای سالن در اختیار دارند و در این بین دو فیلم ارگانی-۴درصدی «به وقت شام» و «لاتاری» رویهم بیش از ۲۰۰ سالن در اختیار دارند.

به گزارش سینماروزان صدرنشین فروش همچنان «مصادره» است که رقم فروش ۱۵میلیارد را رد کرده است؛ بعد از این فیلم «لاتاری» است که با اختلافی بیش از یک میلیارد رده دوم را به خود اختصاص داده! «به وقت شام» در آستانه ۱۳میلیارد فروش است و به دنبال آن نیز «لونه زنبور» با ۹میلیارد فروش قرار دارد.

انیمیشن «فیلشاه» بیش از ۷میلیارد فروش داشته و کمدی «تکزاس» فروش خود را از ۶میلیارد عبور داده است. «خرگیوش» نیز با حداقل سالن در آستانه فروش ۲٫۵میلیارد است.

«عصبانی نیستم» پرفروشترین فیلم اکران دوم نوروز است که در مرز فروش ۲میلیارد قرار گرفته است و به دنبال آن نیز «چهارراه استانبول» و «خجالت نکش» هستند که هر دو میلیاردی شده اند. «خوک» از جمله فیلمهای اکران دوم نوروز است که به دلیل کمبود سالن نتوانسته چنان که باید دیده شود با این حال تاکنون رقم فروش نیم میلیارد را پشت سر گذاشته است.

قعرنشین جدول فروش «آن سوی ابرها»است که به زحمت در آستانه فروش ۱۰۰میلیون قرار گرفته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–مصادره ۱۵میلیارد و ۲۲۰ میلیون(۶۵روز)

–لاتاری ۱۴ میلیارد (۶۵روز)

–به وقت شام ۱۲میلیارد و ۹۲۰میلیون (۶۵روز)

–لونه زنبور ۹میلیارد (۶۵روز)

–فیلشاه ۷میلیارد و ۵۰میلیون(۶۵روز)

–تکزاس ۶میلیارد و ۴۰۰میلیون(۳۰روز)

–خرگیوش ۲میلیارد و ۳۵۰میلیون (۶۵روز)

–عصبانی نیستم۱میلیارد و ۸۵۰میلیون(۱۶روز)

–چهارراه استانبول۱میلیارد و ۳۵۰میلیون(۱۶روز)

–خجالت نکش ۱میلیارد و ۵۰میلیون(۱۶روز)

__فراری ۶۳۰میلیون (۶۵روز)

–خوک ۵۲۰ میلیون(۱۶روز)

–جشن دلتنگی ۱۰۵میلیون(۱۶روز)

–آن سوی ابرها ۹۵میلیون(۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=49879

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code