۱۷۰۹۱۴۰۱

چرا مسافرت خارجی کارگردان “دوران عاشقی” برای تولید یک محصول مشترک ناتمام ماند؟

سینماژورنال: برای اکران فیلم سینمایی «دوران عاشقی» در سینماهای سراسر کشور «علیرضا رئیسیان» کارگردان این فیلم، سفر کاری خود به خارج از کشور را ناتمام گذاشت و به ایران بازگشت.

به گزارش سینماژورنال علیرضا رئیسیان کارگردان فیلم سینمایی «دوران عاشقی» در مورد اکران این فیلم در سینماهای سراسر کشور گفت: برای یک سفر کاری و تولید مشترک به خارج از کشور سفر کرده بودم که برای اکران فیلم سینمایی «دوران عاشقی» این سفر را ناتمام گذاشتم و به ایران برگشتم.

وی افزود: در اکران نوروزی، ما به خاطر مصالح سینما فیلم «دوران عاشقی» را اکران نکردیم و با این قضیه کنار آمدیم که فیلم‌ها لطمه نبینند و چند فیلم قدر با همدیگر به طور همزمان اکران نشوند و در حال حاضر هم به ما ‌گفتند که برای اکران زودتر از موعد این فیلم آماده باشید.

کارگردان «دوران عاشقی» در مورد نداشتن فرصت تبلیغات گسترده این فیلم در سطح کشور گفت: ما هم اکنون برای اکران این فیلم خود را آماده کرده‌ایم ولی همچون بقیه فیلم‌‌ها مشکلمان نبود امکانات فضای تبلیغات شهری و محیطی است.

«علیرضا رئیسیان» در پایان اظهار داشت: با توجه به اکران فیلم سینمایی «دوران عاشقی» ما بیلبورد، تبلیغات شهری و … نداریم؛ ولی امیدواریم مردم که همیشه حامی سینمای متفاوت و مستقل با نقش آفرینی بازیگران خوب سینمای ایران بوده‌اند؛ در کنار این فیلم قرار بگیرند و مثل همیشه با حمایت و پشتیبانی خود در این زمینه، ما و این‌گونه سینما را تنها نگذارند.

در آخرین ساخته علیرضا رئیسیان لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، پرویز پورحسینی و بیتا فرهی با معرفی مینا وحید به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 برای اطلاعات بیشتر به www.doraneasheghi.ir مراجعه کنید.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7212

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "چرا مسافرت خارجی کارگردان “دوران عاشقی” برای تولید یک محصول مشترک ناتمام ماند؟"

 1. امیر گفت:

  آقای رییسیان پوستر کار ضعیف است . فیلم قدر تنها فیلمی نیست که از چهره های آشنا در آن استفاده شده…گرچه که خیلی وقت است که بازی های خانم حاتمی دلنشین نیست همواره تکراری و سرد به نظر میرسد خانم حاتمی به شکل پر رنگی در کارگردانی فیلم نقش داشته اند ! چرا که اصلا درگیر نقش خود نیستند !…متاسفانه چهره معرفی شده خانم مینا وحید هم فیزیک مناسب سینما را ندارند ودر ارایه حس ها موفق نیستند،فیلم نامه هم ایراداتی داردکه نمیشود نادیده گرفت ، دختری با مشخصات خانم وحید سریع وارد ارتباط صیغه میشوند، آقای حسینی به سرعت این رابطه را دفع میکنند ، پس آن شیفتگی کجا رفت ؟ تکلیف آن بچه چیست ؟
  پایان نیمه بازیعنی امیدی برای بازگشت این زوج به زندگی ، زندگی که از ابتدا ملال حسی این زوج در آن پیداست و تصنعی دارند ادامه میدهند؟ به این زندگی برمیگردند ؟؟ عدم درک خانم حاتمی از وضعیت زنانی که ازغم نان تن به صیغه داده اند.چنین زنی چه طور پرونده های زنانه را قبول می کند ؟ رابطه عاشقانه با همسر صیغهای آقای حسینی که نمایش دادید یعنی این که ایشان حتی یک درصد احتمال حاملگی را در ارتباطی چنین عاشقانه رد می کند ؟ آن خانمی که در جلسه دادگاه حاضر نشدند نماینده درستی از این قشر زن ها نیستند …انگار این ها همه اضافه شده اند تا قصه را جلو ببرند…موضوع دو جنس گرایی چه ارتباطی با مبحث اصلی دارد ؟

 2. زهرا گفت:

  فیلم به طور نسبی جاهایی خوب و جاهایی ضعیف عمل می کند در کل اثری نسبت به انتظاری که میرفت کمتر روی مخاطب میگذارد …شخصیت خانم لیلا حاتمی به عنوان وکیل خیلی قابل قبول نیست!
  جزدر معدود مواردی که مثلا مردی که دچار بحران جنسیتی شده و یا مراجعه زنی که برای دفاع از حقوقش به ایشنان مراجعه می کنند.شخصیت خانک حاتمی در این دو سکانس کمی به یک وکیل نزدیک میشود .
  سکانس دختری که در یک مهمانی با کسی آشنا و یکباره ازدواج کرده واقعا گنگ است .شخصیت خانم فرهی ناقض جلوه میکند ، و واکنش های خانم حاتمی حاکی از همسری است که نهایتا این اتفاق برایش رخ خواهد داد چون از ابتدای فیلم فضای گرمی بین این زوج دیده نشد ، مبحث صیغه باید بیشتر به آسیب شناسی زنانی بپردازد که نه از روی رفاه بلکه از روی نیاز اقدام به این عمل می کنند نه از طرف زنی فرنگ رفته و تحصیل کرده و به روز(با بینی عمل شده) که در یک برخورد عاشق می شود و این طور هیجانی اقدام به امر صیغه می کند و حالا میخواهد بچه اش را هم به دنیا بیاورد،در نهایت خسته نباشین به امید آثار بهتر.

 3. علی گفت:

  قبل از مباحث ساختاری یه مشکل اساسی صدای تو دماغی و بازی بسیار بد زن خانم مینا وحید که گویا اولین کارشون هم بود حال دوستان ما به قدری بد شد که از سالن خارج شدند .
  خانم مینا وحید بیشتر شبیه یک بچه با صدای تو دماغی و لوس بودن تا یک زن دوم ! جای تاسف از چنین انتخابی و این گونه زحمات بقیه هنرمندان و حقشون ضایع میشه آقای رییسیان .

 4. محب گفت:

  یک چهره جدید به ما معرفی کردین اقای رییسیان واقعا چه طور همه این استعداد هارو در خود داشتند خانم مینا وحید؟ صدای بد بیان نا مفهوم ناقص حس که مطلقا نداشتند اگر این لباس های رنگی را نداشتند چه ؟ نمایش شوی لباس بود یا هنر بازیگری آقای رییسیان ؟ ؟ بد در جیگاه نقش مکمل خانم حاتمی هم که گویا نا خوش احوال بودن به جای وکالت باید میرفتن پیش متخصص اعصاب.
  خانم قلاتین با آن لهجه عجیب شبیه این کف بین های خیابان شده بودند با اون النگوها خوبه که آقای اصلانی و یه تعداد بازیگر دیگه بودن در کارتون جای تاسف داره .

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code