۰۵۰۱۱۴۰۲

مسافرت “آتقی” و ۴۰ بانوی مسن به مشهد+عکس

سینماژورنال: فیلم تلویزیونی «سفر بخیر مادر بزرگ» به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه‌کنندگی وسرمایه گذاری مهرداد عباسی مقابل دوربین رفت.
به گزارش سینماژورنال این فیلم مدتی پیش با نام قبلی «خانوم بزرگ‌ها» از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی موفق به دریافت پروانه ساخت شد ، طی دو هفته روز گذشته در احمد آباد مستوفی در لوکیشن یک اتوبوس مقابل دوربین رفت.

مسعود رشیدی کارگردان مجموعه تلویزیونی «شب شیشه ای» قصد دارد نسخه سینمایی فیلم «سفر بخیر مادر بزرگ» را نیز آماده نمایش کنند.

در این فیلم ارژنگ امیرفضلی، میرطاهر مظلومی، مینا جعفرزاده، سوسن پرور، مهوش وقاری ، کیانوش گرامی، شهربانو موسوی، توران قادری، فرخنده فرمانی زاده، فاطمه شکری،فریده دریامج و … به ایفای نقش می پردازند که طی چند روز آینده یک بازیگر دختر و پسر نیز ایفای یکی از نقش های اصلی «سفر بخیر مادربزرگ» به گروه بازیگران اضافه خواهند شد.

حضور “آتقی” مقابل دوربین

نکته قابل توجه حضور جواد گلپایگانی یا همان آتقی مجموعه تلویزیونی «آینه عبرت» پس از گذشت ۲۰ سال و آزادی از زندان در فیلم «سفر بخیر مادر بزرگ» است که در این فیلم گلپایگانی ایفاگر یکی از کاراکترهای اصلی فیلم به حساب می‌آید.

تاکنون بیش از ۱۵ حلسه از تصویربرداری «سفر بخیر مادر بزرگ»‌ در احمدآباد مستوفی و جاده های اطراف تهران انجام شده و گروه سازنده پس از چند روز استراحت مجددا تصویربرداری را از سر می‌گیرند تا بتوانند طی ۱۰ روز آینده تصویربرداری را به پایان برسانند.

در خلاصه داستان «سفر بخیر مادر بزرگ» به قلم کامران حمزه لو آمده است: چهل خانم مسن در یک اتوبوس در حال اعزام به مشهد مقدس هستند که در بین راه اتفاقاتی برای آن‌ها رخ می‌دهد…

عوامل فیلم «سفر بخیر مادر بزرگ» عبارتند از:

کارگردان: مسعود رشیدی، تهیه کننده:‌ مهرداد عباسی، نویسنده: کامران حمزه لو بر اساس طرحی از مهرداد صارمی یاراحمدی، مدیر فیلمبرداری:‌ عبدالله عبدی نسب، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: رحمان محمدی، منشی صجنه: محبوبه فاطمی، طراح صحنه و لباس:‌ سعیده اسدی، طراح گریم: پرژنگ بهرامی، تدوین:‌ حسین رسولیان، مدیر تولید :سحر علامه راد،جانشین تهیه:سعید جندقی،مدیر تدارکات:رضا آشتی ،عکاس: زهرا محمدزاده و …

سفربخیر مادربزرگ
سفربخیر مادربزرگ
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7412

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code