۰۶۰۳۱۴۰۱

مرگ یک خواننده لس‌آنجلسی بر اثر کرونا!+عکس

شهرام کاشانی

سینماروزان/مسعود احمدی: شهرام کاشانی خواننده ایرانی مقیم لس‌آنجلس بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

به گزارش سینماروزان شهرام کاشانی که متولد ۱۳۵۳ بود در دوران نوجوانی ایران را ترک کرد. چند سال را در کشور ترکیه زندگی کرد و در نهایت در سن هجده سالگی فعالیت خوانندگی را در ایالات متحده آمریکا آغار نمود.

شهرام کاشانی که در برهه‌ای از زمان با عنوان “شهرام کِی” فعالیت می‌نمود- که لابد با همنام شب‌پره یا صولتی خود اشتباه گرفته نشود- نزدیک به هشت آلبوم را در نزدیک به دو دهه فعالیت ارائه نمود‌.

شهرام کاشانی حین سالهای خوانندگی با آهنگسازانی همچون آندرانیک، منوچهر چشم‌آذر، جهانبخش پازوکی و شوبرت آواکیان همکاری داشت.

شهرام کاشانی در سالهای اخیر به دلیل نارسایی‌ کبد که ناشی از افراط در مصرف مشروبات الکلی بود بارها گرفتار بیمارستان شده بود. کاشانی خودش سه سال قبل درباره این افراط گفته بود: قصه دردسرهای من شاید از ده سال پیش شروع شد، که به هر مجلسی می‌رفتم، بساط مشروب برپا بود و من به‌مرور به کبدم صدمه زدم!!

شهرام کاشانی برادر ناتنی کامبیز قربانی فرزند فائقه آتشین‌ بود بود. محمود قربانی زمانی که هم شهرام و هم کامبیز، نوجوان بودند با مادر مطلقه شهرام(هایده کاشانی) ازدواج کرده بود و همین موجب شکل‌گیری برادری ناتنی شهرام و کامبیز شده بود!

شهرام کاشانی در یکی از صریح‌ترین گفتگوهایش، پنج سال قبل گفته بود: آرزوی مرگ دارم! من از آهنگ خواندن و برگزاری کنسرت زده شده‌ام!!

شهرام کاشانی در ترکیه و به علت ابتلا به کرونا درگذشت.

شهرام کاشانی

شهرام کاشانی

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64787

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code