۲۸۱۰۱۴۰۰

یکی از دو “فرجی” حاضر در شورای صنفی نمایش تأکید کرد⇐تا اطلاع ثانوی پخش فوتبال در سینماها ممنوع است!/الویت اکران نوروزی با فیلمهای حاضر در جشنواره است

سینماروزان: در روزهایی که سینماداران چشم امید دارند به بلیت فروشی گسترده برای اکران بازیهای تیم ملی در جام ملتهای آسیا، محمد رضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای که به همراه برادرش غلامرضا در شورای صنفی نمایش حاضر است از ممنوعیت پخش فوتبال در سینماها تا اطلاع ثانوی خبر داده.

فرجی همچنین مدعی شده الویت اکران نوروزی با فیلمهای جشنواره فجر است. البته نگفته از شش سرگروه سینمایی چند سرگروه به فیلمهای جشنواره میرسد؟؟

مدیرکل سینمای حرفه ای درباره پخش مسابقه فوتبال جام ملت های آسیا در سینماها گفت: براساس تقاضاهایی که اکثر استان‌ها ،سینمادارها و متقاضیان برای پخش فوتبال تیم ملی جمهوری اسلامی ایران داشتند به استحضار می‌رساند که هیچ مجوزی صادر نشده است و امکان پخش فوتبال در سینماها تا اطلاع ثانوی وجود ندارد.

محمدرضا فرجی ادامه داد: موضوع پخش فوتبال از سینماها در اولین فرصت در شورای عالی اکران بررسی خواهد شد و در صورت صدور مجوز با هماهنگی مراجع ذی ربط  نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی درباره اولویت اکران‌های فیلم های نوروزی نیز یادآور شد: با توجه به اینکه آیین نامه اکران نوروزی هنوز نهایی نشده است و سرگروه ها مشخص نشدند امکان ثبت قرارداد برای اکران نوروزی مردود و مورد تأیید ما نیست. البته فیلم هایی که در جشنواره فیلم فجر متقاضی بودند اولویت اکران نوروزی را خواهند داشت.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54176

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code