۱۵۰۷۱۴۰۱

محمدرضا شجریان همچنان در حال مبارزه با سرطان

سینماژورنال: درپی انتشار شایعه‌هایی درباره سلامتی استاد محمدرضا شجریان که درگیر دست و پنچه نرم کردن با سرطان است، حمیدرضا نوربخش – مدیرعامل خانه موسیقی – با خانواده او تماس گرفت و جویای احوال «استاد آواز ایران» شد.

به گزارش سینماژورنال حمیدرضا نوربخش درباره سلامتی استاد شجریان گفت: در روزهای گذشته پس از انتشارات شایعه‌هایی، با خانواده استاد شجریان تماس‌هایی داشتم و آن‌طور که خبردار شدیم، مراحل درمانی او همچنان ادامه دارد و خوشبختانه هیچ‌کدام از شایعه‌ها صحت ندارد.

او ادامه داد: به گفته تیم پزشکان معالج استاد در آمریکا مرحله نخست شیمی‌درمانی او به پایان رسیده و پس از گذراندن دوران نقاهت، مراحل درمانی‌اش ادامه پیدا می‌کند.

مدیرعامل خانه موسیقی اظهار کرد: امیدواریم مراحل درمانی این استاد برجسته موسیقی ایران با موفقیت انجام شود و در آینده نزدیک شاهد حضور او در کشور باشیم.

نوربخش با اشاره به انتشار شایعه‌های بی‌اساس درباره سلامتی استاد شجریان، گفت: از همه علاقه‌مندان و مردم هنردوست ایران می‌خواهم فقط از مراجع رسمی پیگیر سلامتی استاد شجریان باشند و به شایعه‌های منتشرشده در فضای مجازی توجه نکنند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28024

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code