۳۱۰۶۱۴۰۲

محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده فیلم پرفروش #شهر_هرت روی آنتن زنده مطرح کرد: انگار نوعی مهندسی در اکران وجود دارد تا یک فیلم خاص همچنان روی پرده بماند!/خنده‌دار است که یکی از مجیزگویان اعتدال، محتوا گذاشته که شهر هرت نبینید و فسیل ببینید!/انگار آن قدر خرفت شده‌اند که خبر ندارند هر دو فیلم را کریم امینی ساخته که کارش را با پویافیلم استارت زد!/خنده‌دار است که این جماعت اصلاح‌طلب ابتدا وزیر را تهدید می‌کنند که اینجا کابل نیست بعد می‌روند التماس می‌کنند از همین دولت مجوز آموزشگاه و کافی شاپ بگیرند!/باعث تاسف است که همسر یکی از تهیه‌کنندگان، فروشنده ربات‌های کامنت گذار فله‌ای است و مثلا پنجاه میلیون می‌گیرند تا علیه فیلمی خاص کامنت بگذارند!/در تمام سینماها، نیروهای نامحسوس داریم تا معلوم گردد چه کسانی بلیت فله ای می‌خرند ولی سالن‌های‌شان خالی است!/تمام تخلفات را مستندسازی کرده ایم و به زودی افشاگری صورت خواهد گرفت تا معلوم گردد چه افرادی، اسباب فیلمسوزی هستند!

محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده سینما

سینماروزان/امیر صباغ: در اکران نوروز فسیل تنها بود و حالا شهر هرت پرفروش‌ترین فیلم دوره جدید است و رقابت شکل جدی تر به خود گرفته. شرایط اکران، خوب است ولی یک سری اتفاقات عجیب و غریب افتاده در اکران که می‌طلبد نهادهای نظارتی بدان ورود کنند.

محمدحسین فرحبخش مدیر موسسه پارسافیلم با بیان مطلب فوق روی آنتن زنده برنامه سینمامعیار رادیوگفتگو بیان داشت: در این چهار دهه که در سینما هستم ندیدم فیلمی بعد از سه ماه اکران و با قرارگیری فیلمی قوی مثل شهر هرت کنار خود، همچنان مثل روز اول بفروشد چون به هر حال مخاطب دوست دارد فیلم تازه تر ببیند! انگار نوعی مهندسی در اکران وجود دارد تا یک فیلم خاص همچنان روی پرده بماند!

فرحبخش با انتقاد از بی‌اخلاقیها بیان داشت: خنده‌دار است که یکی از مجیزگویان دولت اعتدال، محتوا گذاشته که شهر هرت نبینید!!! و باعث تاسف است که چنین مجیزگویانی به بالادست صنف سینما هم راه یافته‌اند!! چرا مدیرعامل صنف رضایت داده به حضور چنین افرادی کنار خود؟ این، خود به معنای آن نیست که ایشان هم نمی‌تواند جلوی خودسری این‌ها را بگیرد و در اولین حکمش تنها گوش به فرمان بالادست بوده؟ توصیه ام به ایشان آن است که عقبه خود در تولید فیلم و سریال‌های ماندگار را خراب نکند و خانه سینما را رها کند و نگذارد انگ همراهی با این جماعت تمامیت‌خواه به او بخورد.

مدیر پارسافیلم اظهار داشت: طبق قرار و مدار با شورای صنفی نمایش فیلم شهر هرت قرار بود شانزده خرداد اکران شود ولی متاسفانه به قول و قرار خود عمل نکردند و به دستور شورا، فیلم مرا یک روز توقیف کردند. به دنبال آن من تهدید کردم که فیلمم را پاییز اکران میکنم و باز سینماداران خواهش کردند که گذشت کنم و من هم فیلم را اکران کردم. از شورای صنفی نمایش بعید بود زیر قول و قرار خود بزند؟ این چه شورایی است که برخی حق‌العمل‌کاران در آن حضور دارند؟ خنده‌دار است که جماعت اصلاح‌طلب حاضر در شورای صنفی نمایش ابتدا وزیر را تهدید می‌کنند که اینجا تهران است و کابل نیست بعد می‌روند التماس می‌کنند از همین دولت مجوز آموزشگاه و کافی شاپ بگیرند!!

محمدحسین فرحبخش

محمدحسین فرحبخش

این تهیه‌کننده ادامه داد: باعث تاسف است که بگویم همسر یکی از تهیه‌کنندگان فعلی متخصص خرید ربات‌های کامنت گذار فله ای است و مثلا پنجاه میلیون می‌گیرند تا علیه فیلمی خاص کامنت بگذارند! حالا اوضاع شهر هرت خوب است و خدا کمک کرده ولی مابقی فیلم‌ها در این مهندسی اکران، لت و پار می‌شوند. خنده‌ دار است که می‌گویند شهر هرت نبینید و فسیل ببینید! انگار آن قدر خرفت شده‌اند که خبر ندارند هر دو فیلم را کریم امینی ساخته که اتفاقا کار فیلمسازی را با پویافیلم استارت زده!

فرحبخش تاکید کرد: معلوم است که می‌خواهند تفرقه بیندازند بین دو فیلم پرفروش که البته تیرشان به سنگ خورده و هر دو فیلم فروش داشته است. در نهایت مهم، مردم هستند که فیلم را دوست دارند و خدا هست که عزت می‌دهد و…

این تهیه‌کننده باسابقه تاکید کرد: به جماعتی که قصد ایجاد مفسده در اکران دارند باید بگویم در تمام سینماها، نیروهای نامحسوس داریم تا معلوم گردد چه کسانی بلیت فله ای می‌خرند ولی سالن های شان خالی است! تمام تخلفات را مستندسازی کرده ایم و به زودی افشاگری صورت خواهد گرفت تا معلوم گردد چه افرادی، اسباب فیلمسوزی هستند.

 

 

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=75741

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده فیلم پرفروش #شهر_هرت روی آنتن زنده مطرح کرد: انگار نوعی مهندسی در اکران وجود دارد تا یک فیلم خاص همچنان روی پرده بماند!/خنده‌دار است که یکی از مجیزگویان اعتدال، محتوا گذاشته که شهر هرت نبینید و فسیل ببینید!/انگار آن قدر خرفت شده‌اند که خبر ندارند هر دو فیلم را کریم امینی ساخته که کارش را با پویافیلم استارت زد!/خنده‌دار است که این جماعت اصلاح‌طلب ابتدا وزیر را تهدید می‌کنند که اینجا کابل نیست بعد می‌روند التماس می‌کنند از همین دولت مجوز آموزشگاه و کافی شاپ بگیرند!/باعث تاسف است که همسر یکی از تهیه‌کنندگان، فروشنده ربات‌های کامنت گذار فله‌ای است و مثلا پنجاه میلیون می‌گیرند تا علیه فیلمی خاص کامنت بگذارند!/در تمام سینماها، نیروهای نامحسوس داریم تا معلوم گردد چه کسانی بلیت فله ای می‌خرند ولی سالن‌های‌شان خالی است!/تمام تخلفات را مستندسازی کرده ایم و به زودی افشاگری صورت خواهد گرفت تا معلوم گردد چه افرادی، اسباب فیلمسوزی هستند!"

  1. فرید سپهری گفت:

    خدا صبرت بده حاجی

  2. الی گفت:

    خیلی اعصاب داره این فرحبخش

  3. نادری گفت:

    راست میگه والله این فرحبخش

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code