۰۷۱۱۱۴۰۱

مجری طرح «هفت»؛ تهیه‌کننده فیلمی ویدیویی که کاهانی در تایلند ساخته؟+عکس و تازه‌ترین داده‌ها درباره این فیلم

سینماروزان: عبدالرضا کاهانی که علیرغم انتقادات فراگیرش به محمود احمدی نژاد در هشت سال مدیریت وی شش فیلم و از جمله «بیست»، «اسب حیوان نجیبی است» و «بیخود و بی جهت» را ساخته بود و البته اغلب آنها را هم روی پرده فرستاده بود همه سهمش از دولت یازدهم اکران یک فیلم «استراحت مطلق»، توقیف «ارادتمند نازنین بهاره تینا» و بلاتکلیفی وضعیت اکران فیلمی با نام «وقت داریم حالا» بود.

به گزارش سینماروزان شاید همین اوضاع بود که باعث شد او برای ساخت فیلم تازه اش قید دریافت پروانه سینمایی را زده و با گرفتن پروانه ساخت ویدیویی آن را در تایلند کلید بزند. فیلمی مفرح به نام «ما شما را دوست داریم خانم یایا» که حمید فرخ نژاد و رضا عطاران و امین حیایی بازیگران اصلی آن هستند.

آن طور که «ایسنا» خبر داده فیلمبرداری «ما شما را دوست داریم خانم یایا» در کشور تایلند به پایان رسید. Nitaya chaisri هم بازیگر زن اصلی تایلندی فیلم است.

جالب است که در فهرست عوامل منتشره از «ما شما را دوست داریم خانم یایا» در «ایسنا» نام تهیه کنندگان آن نیامده است و به جایش این فیلم محصول مشترک یک کمپانی ایرانی به نام «هسته زردآلوی طلایی»(!!!) و «پاز استودیو»ی  تایلند قلمداد شده است!!!

اینکه «هسته زردآلوی طلایی» چه کمپانی است و چه زمانی تأسیس شده مشخص نیست اما شنیده ها حکایت از آن دارند حمید پنداشته مجری طرح فصل اول «هفت» و برنامه «۳۵» و البته ناشر روزنامه «سینما» با همراهی احسان ظلی‌پور از خبرنگاران فعال حوزه سینما تهیه کنندگی فیلم را برعهده داشته اند. این دو پیشتر در گروه تولید فیلم «خفگی» فریدون جیرانی هم حضور داشتند.

عوامل این فیلم عبارتند از:

نوییسنده و کارگردان: عبدالرضا کاهانی
مجری طرح: سمیه محمودی درویشانی
مدیر پروژه: تهاناتپون سینپونکوئد
مدیر فیلمبرداری: معین مطلبی
تدوین: شیما منفرد
صدابردار: ناصر انتظاری
مدیر تولید: پاریسا آنودیت
طراح چهره پردازی: ساریسا سارنسیرکون
طراح صحنه: پیمن لامسارمان
طراح لباس: سوچاوادیسینقاکلاگپول
انتخاب لوکیشن: پیسیت رومنگسیرریوات
دستیار و برنامه‌ریز: تهانادت پرادیت
عکاس: ناتاساک ورانوراپانیچ
دستیار اول فیلمبردار: احمد کاووسی
گروه فیلمبرداری: سعید کشی پور، محمد بختیاری، حسام سلیمی
دستیار صدا: علی نعمتی
مترجم: علی شاه حسینی

ما شما را دوست داریم خانم یایا
ما شما را دوست داریم خانم یایا
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37445

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code