۲۸۱۰۱۴۰۰

«متری شش و نیم» با ۲۰۰ سالن در آستانه ۱۸میلیاردی شدن/«چهارانگشت» از ۷میلیارد عبور کرد/«زندانیها» ۳میلیارد را رد کرد/«ژن خوک» ۲میلیاردی شد/«تگزاس۲» دوروزه نیم میلیاردی شد/امتداد قعرنشینی فیلم ارگانی «غلامرضا…» و لزوم جایگزینی با فیلمی تازه‌نفس+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: با حذف «رحمان ۱۴۰۰» از چرخه اکران بخاطر عدم تطابق نسخه اکران با نسخه مجاز این «متری شش و نیم» است که حجم بالایی سالن نزدیک به ۲۰۰ سالن در اختیار دارد و با همین حجم بالای سالن است که توانسته فروش خود را به ۱۷٫۵میلیارد نزدیک کند. کمدی «تگزاس۲» که به جای «رحمان ۱۴۰۰» روی پرده رفته در دو روز ابتدایی اکران توانسته فروش خود را از ۵۰۰میلیون عبور دهد.

بعد از «متری شش و نیم» این کمدیهای «چهار انگشت» و «زندانیها» هستند که با فروشهایی حدود ۷٫۵میلیارد و حدود ۳٫۵میلیارد جایگاههای بعدی آمار فروش را به خود اختصاص داده اند.

«ژن خوک» بعد از افزایش نسبی سالنهایش توانسته «پیشونی۳» را که حجمی بالا سالن در اختیار دارد پشت سر گذاشته و دومیلیاردی شود ولی «پیشونی۳» هنوز ۲میلیاردی نشده است. قعرنشین آمار فروش همچنان «تختی» است که بعد از بیش از یک ماه اکران و تخصیص کلی سالن و تیزر به زحمت میلیاردی شده است و بهتر بود جای خود را به یکی از ده ها فیلم آماده اکران میداد.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–رحمان۱۴۰۰ (۲۲میلیارد و ۵۰۰میلیون)(۳۰روز)

–متری شش و نیم ۱۷ میلیارد و ۴۴۰میلیون(۳۳روز)

–چهارانگشت ۷میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۳۴روز)

–زندانیها ۳میلیارد و ۲۴۰میلیون(۳۴روز)

–ژن خوک ۲میلیارد و ۱۰۰میلیون(۳۳روز)

–پیشونی سفید(۳) ۱میلیارد و ۸۵۰میلیون(۳۴روز)

–غلامرضا تختی ۱میلیارد و ۱۲۰ میلیون(۳۴روز)

–تگزاس(۲) ۵۵۰میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۸:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55701

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code