۰۳۱۱۱۴۰۰

«متری شش و نیم» با انبوه سالن ۲۵ میلیارد را رد کرد/«چهارانگشت» از ۱۰٫۵میلیارد عبور کرد/«تگزاس۲» ده میلیاردی شد/«زندانیها» از ۵میلیارد گذشت/«سامورایی…» میلیاردی شد/«نبات»شهاب به سختی ۲۰۰میلیون را رد کرد/بایکوت فیلمهای رمضان با عدم تخصیص سانس مکفی!!+آمار کامل فروش

سینماروزان: متأسفانه با وجود اینکه شش فیلم تازه از ابتدای ماه رمضان روی پرده رفته اند ولی همچنان بخش عمده سالنها و سانسهای مکفی را برخی از آثار اکران نوروزی به خود اختصاص داده اند و همین باعث شده فیلمهای اکران رمضان به جز «سامورایی…» که بواسطه قدرت پخش کننده اش سالنهای کافی دارد، نتوانند فروش مطلوبی داشته باشند.

به گزارش سینماروزان «متری شش و نیم» بعد از دو ماه اکران همچنان نزدیک به ۱۵۰سالن در اختیار دارد و همین انحصار در تعداد سالن باعث شده رقم فروشش را از ۲۵میلیارد هم عبور دهد. کمدی «چهارانگشت» بعد از «متری شش و نیم» با عبور از رقم ۱۰٫۵میلیارد قرار گرفته است و «تگزاس۲» نیز بعد از یک ماه، فروش خود را از ۱۰میلیارد گذرانده است.

کمدی «زندانیها» فروش خود را از ۵میلیارد عبور داده و «ژن خوک» نیز به نزدیکی فروش ۳٫۵میلیارد رسیده است. «پیشونی۳» و «غلامرضا تختی» با وجود گذر از دو ماه اکران همچنان رویهم بیش از ۱۵۰سالن در اختیار دارند ولی فروششان رویهم به ۵میلیارد هم نرسیده است!!!

«نبات» با بازی شهاب حسینی بعد از نزدیک به ده روز اکران به زحمت از فروش ۲۰۰میلیون عبور کرده است. «به دنیا آمدن»، «وکیل مدافع»، «خانه دیگری» و «تولدت مبارک» چهار فیلم مهجور اکران رمضان هستند که تعداد سالنهای هیچ کدامشان به ۵۰ هم نمیرسد و همین باعث شده نتوانند فروش مطلوبی را در اکران تجربه کنند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۵ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۶۱روز)

–چهارانگشت ۱۰میلیارد و ۵۵۰ میلیون(۶۲روز)

–تگزاس(۲) ۱۰میلیارد و ۲۰۰میلیون(۳۰روز)

–زندانیها ۵میلیارد و ۵۰میلیون(۶۲روز)

–ژن خوک ۳میلیارد و ۳۴۰ میلیون(۶۱روز)

–پیشونی سفید(۳) ۲میلیارد و ۹۵۰ میلیون(۶۲روز)

–غلامرضا تختی ۱میلیارد و ۹۰۰ میلیون(۶۲روز)

–سامورایی در برلین ۱میلیارد و ۵۰میلیون(۹روز)

–نبات ۲۳۰ میلیون(۹روز)

–به دنیا آمدن ۶۰ میلیون(۹روز)

–وکیل مدافع ۵۰ میلیون(۹روز)

–خانه دیگری ۴۰ میلیون(۷روز)

–تولدت مبارک ۱۰میلیون(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۵۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55987

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code