۰۳۱۱۱۴۰۰

«متری شش و نیم» با انبوه سالن ۲۴میلیارد عبور کرد/«چهارانگشت» به نزدیکی ۱۰٫۵میلیارد رسید/«تگزاس۲» هشت میلیاردی شد/«زندانیها» مماس با ۵میلیارد/«ژن خوک» در مرز ۳٫۵میلیارد/«سامورایی در برلین» دوروزه در مرز ۲۰۰میلیون قرار گرفت/آغاز ضعیف «نبات»شهاب!/محدودیت بالای سالن فیلمهای تازه اکران شده!+آمار کامل فروش

سینماروزان: هرچند در آخرهفته اخیر پنح فیلم تازه روی پرده رفته اند ولی به غیر از «سامورایی در برلین» و «نبات» که سالنهای مکفی دارند مابقی فیلمها از محدودیت بالای سالن رنج میبرند و همین باعث شده نتوانند فروش مطلوبی داشته باشند.

صدرنشین آمار فروش همچنان «متری شش و نیم» است که همچنان و بعد از نزدیک به دو ماه حدود ۲۰۰سالن در اختیار دارد و توانسته به همین دلیل فروشش را از ۲۴میلیارد عبور دهد. به دنبال آن کمدی «چهار انگشت» قرار دارد که فروش خود را به نزدیکی ۱۰٫۵میلیارد رسانده است و پس از آن هم کمدی-ماجرایی «تگزاس۲» قرار گرفته که فروشش را از ۸میلیارد عبور داده است.

کمدی «زندانیها» بی تبلیغات محیطی فروشش به نزدیکی ۵میلیارد رسیده و «ژن خوک» هم فروش خود را از ۳میلیارد عبور داده است. «پیشونی۳» و «غلامرضا…» هم بعد از دو ماه اکران و کلی تبلیغات تلویزیونی به زحمت فروش خود را به نزدیکی ۳ و ۲میلیارد رسانده اند.

در میان آثار تازه اکران شده «سامورایی…» فروش خود را به نزدیکی ۲۰۰میلیون رسانده و «نبات» که از حضور شهاب حسینی هم سود میبرد فقط ۵۰میلیون فروخته است!! مابقی فیلمهای روی پرده هم به دلیل عدم تخصیص سالنهای کافی نتوانسته اند فروش مطلوبی داشته باشند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۴ میلیارد و ۲۰۰میلیون(۵۴روز)

–چهارانگشت ۱۰میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۵۵روز)

–تگزاس(۲) ۸میلیارد و ۱۰۰میلیون(۲۳روز)

–زندانیها ۴میلیارد و ۸۰۰میلیون(۵۵روز)

–ژن خوک ۳میلیارد و ۲۵۰ میلیون(۵۴روز)

–پیشونی سفید(۳) ۲میلیارد و ۸۵۰ میلیون(۵۵روز)

–غلامرضا تختی ۱میلیارد و ۸۵۰ میلیون(۵۵روز)

–سامورایی در برلین ۱۷۰میلیون(۲روز)

–نبات ۵۰میلیون(۲روز)

–به دنیا آمدن ۱۰میلیون(۲روز)

–وکیل مدافع ۵میلیون(۲روز)

–تولدت مبارک ۱میلیون(۲روز)

–خانه دیگری نیم میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55893

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code