۰۵۰۹۱۴۰۱

مادرشوهر مهناز افشار پس از ردّ صلاحيت، خود را با حلاج قیاس کرد!+عکس

سینماژورنال: سوسن صفاوردي همسر محمدعلي رامين و مادر شوهر مهناز افشار که برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت نام کرده بود رد صلاحیت شد.

به گزارش سینماژورنال صفاوردی امیدوار بود که بعد از رد ابتدایی در بازبینی مجدد صلاحیتش تایید شود اما این اتفاق نیفتاد و در دقيقه نود صلاحيتش براي شركت در انتخابات رد شد.

وی كه از اين موضوع به شدت دلگير است براي هوادارانش يك متن نوشت و در بخشي از آن آورد:  پس از فراز ونشيب چند هفته در مسير فرمانداري و شوراي نگهبان بالاخره امروز مشخص شد كه اينجانب به استناد ماده ٢٨ مبني بر عدم التزام عملي به اسلام مجاز به شركت در انتخابات نيستم!!!

وی در ادامه متن خود در قیاسی مع الفارق و سخن گفتن از منصور حلاج(!) نوشت: آفت سياست زدگي دين همين است!!! وقتي دين سياسي ميشود، قالب ميسازد و هر كه در اين قالب قرار نگيرد ،حذف ميشود. از علي تا حسين و حلاج ها، قالب ها، قرباني گرفتند!!!

معاون محمود احمدی نژاد

به گزارش سینماژورنال بد نیست بدانید سوسن صفاوردی مادرشوهر مهناز افشار در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد معاون هماهنگی و همکاری بین‌الملل مرکز امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری بود.

همسر وی محمدعلی رامین نیز در دولت احمدی نژاد مدتی به عنوان معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد فعالیت می کرد.

سوسن صفاوردی

سوسن صفاوردی

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18323

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "مادرشوهر مهناز افشار پس از ردّ صلاحيت، خود را با حلاج قیاس کرد!+عکس"

 1. رشیدی گفت:

  خانواده اي استكبار ستيز كه عروسشون براي زايمان رفت به دل استكبار

 2. عالیه رشیدی گفت:

  ژاژ خاید ظرافت انگارد
  هرزه گوید لطیفه پندارد

 3. حسنک وزیر گفت:

  جالبه ها ایشون خودش شخصیت داره برای خودش استاد دانشگاه هست حالا مدام میگن مادر شوهر فلانی اینجاست که دخترای جوان و به زیبایی ظاهر بجای رشد اندیشه دعوت میکنید

  • غفاری گفت:

   بازم خوبه بهش نگفتن معاون احمدی نژاد…

  • یه نفر گفت:

   متاسفانه نه مهناز گرامی زیبایی دارد نه مادرشوهرش علم و دانش
   حداقل بگردید اگر دنبال الگو هستید ادم شایسته معرفی کنید هرچند قویا معتقدم هر ادمی گیاهی حیوانی …. هر مخلوقی در اتصال به قوه الهی که دارد نیازمند الگو نیست و لا اله الا الله متوجهید؟ خداوند یکتاست و هر فرد باید بکوشد تا خودش را کشف کند

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code