۰۹۰۳۱۴۰۲

ماجرای یک سرقت مشکوک از خانه منتقد-تهیه‌کننده مرحوم سینمای ایران+گفته‌های همسر این تهیه‌کننده درباره فقدان امنیت حتی داخل خانه!!!

سینماروزان: یک سال و دو ماه و چهار روز بعد از درگذشت علی معلم منتقد صریح اللهجه و تهیه کننده سینمای ایران، خانه اش مورد سرقتی مشکوک قرار گرفت و اغلب وسایل قیمتی اش سرقت شد آن هم در شرایطی که درست سر کوچه محل زندگی همسر و فرزندان این منتقد نگهبان حضور دارد!

به گزارش سینماروزان آذر معماریان، ‌همسر علی معلم با اشاره به اینکه دزد مشکوک هر چه شیء قیمتی بوده تاراج کرده به «شرق» گفت: عصر روز پنجشنبه۲۷ اردیبهشت‌، حدود ساعت ۵ بعدازظهر همراه فرزندانم از خانه بیرون رفتیم. اخیرا خواهرم عمل جراحی داشته‌اند و درواقع می‌خواستیم از ایشان عیادت کنیم و بعد هم افطاری را در کنار آنها باشیم. حدود ساعت ۱۲ شب به خانه بازگشتیم. به محض اینکه قفل در خانه را باز کردیم، همان دم در، من و پسرم کاملا شوکه شدیم. کل خانه ما زیر‌و‌رو شده بود! تمام وسایل با‌ارزش خانه را با خود برده بودند. حتی این دزدان ماهر با دیلم گاوصندوق را شکسته و طلاهای عروسی و طلاهای مرحوم معلم و خیلی چیزهای دیگر را با خود برده‌اند. واقعا شوکه شدیم.

معماریان در ادامه توضیح داد: نکته جالب این است که سر کوچه ما نگهبان حضور دارد!! حتی همسایه‌ام به من گفت حوالی ساعت ۸ شب سایه یک آدم را پشت پنجره اتاق پسرم دیده است!!!

همسر زنده‌یاد علی معلم ادامه داد: بعد از توفان سهمگین زندگی‌ام و مرگ علی معلم عزیز، ‌تازه دو ماهی بود که حالم بهتر شده بود، اما با این پیشامد خیلی بد است که در داخل خانه خودم هم دیگر احساس امنیت نمی‌کنم. آنچه دردناک است همین احساس عدم امنیت است. آدم باید به چه کسی اعتماد کند! واقعا معنای همسایه و نگهبان دیگر چیست؟ انگار همه نسبت به هم بی‌تفاوت شده‌ایم، چنین حسی آزار‌دهنده است وگرنه من می‌دانم که مال دنیا به هیچ‌کس وفا نمی‌کند.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=49885

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "ماجرای یک سرقت مشکوک از خانه منتقد-تهیه‌کننده مرحوم سینمای ایران+گفته‌های همسر این تهیه‌کننده درباره فقدان امنیت حتی داخل خانه!!!"

  1. Matin گفت:

    شک نکنید کار این…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code