۰۸۰۱۱۴۰۲

ماجرای پیشنهاد ۶ میلیاردی یک شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان به بازیگر زن "آوای باران"

سینماژورنال: مجموعه تلویزیونی “آوای باران” از جمله سریالهای سالیان اخیر تلویزیون بوده است که اقبال مخاطبان را موجب شده است.

به گزارش سینماژورنال یکی از خبرسازترین بازیگران این سریال الهام چرخنده بازیگر کاراکتر “زیور” بوده است.

چرخنده در اغلب گفتگوهای اخیرش ماجراها و اتفاقاتی را طرح می کند به غایت عجیب.

وی اخیرا در دانشگاه آزاد تبریز ادعا کرده که یک شبکه فارسی زبان ماهواره ای به او پیشنهادی ۶ میلیاردی برای بازی در نقش یک مانکن را داده و او نپذیرفته است.

این خانم {گلشیفته} آن قدر کوچک است که اسمش یادم نیست

بنا به اطلاعات ارائه شده در “میانا” چرخنده درباره پیشنهادات خارجی اش به هنگام زندگی در خارج از ایران گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد اصولا هم بانوی سینماگر ایرانی این چیزی که این خانمی که از بس کوچک است؛ اسمش هم یادم نیست و جدیدا در اروپا لباس های نامرئی می پوشد و عکسش روی جلد مجلات می رود و در فیلم افغانی هم لخت شده است؛ نیست.

پیشنهاد شش میلیاردی شبکه های ماهواره ای
وی ادامه داد:  پنج شش سال پیش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مختلفی هم سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن و چند نفر مرد عاشق و شیفته او بود را دادند و گفتند ۵-۶ میلیارد به تو می دهیم و بدون شک هر بازیگر دیگری بود؛ قبول می کرد.

می توانستم جای گوگوش را بگیرم
چرخنده افزود: موقعیتی که من داشتم و می توانستم در بهترین سالن های خارج از کشور کنسرت بگذارم و بروم جای کسانی چون گوگوش بنشینم را نپذیرفتم.

این بازیگر خاطرنشان ساخت: موقعیتی بود که خیلی راحت وطن، شرف، باور و همه چیز خود را می توانستم بفروشم اما من به محض اینکه گفته می شد می توانم در ایران کار کنم دست دو فرزندم را گرفتم و برگشتم و همین برگشتن مایه اختلاف در زندگی مشترک من شد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11642

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "ماجرای پیشنهاد ۶ میلیاردی یک شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان به بازیگر زن "آوای باران""

  1. صدر گفت:

    بازم اين خانم خودشيفته دچار توهم شد… اين اعتماد به نفست منو كشته و اين كه مردم رو بلانسبت گوسفند فرض كردي و هر چي دري وريه به خورد مردم مي‌دي. آخه تو كي هستي كه جاي امثال گوگوش و… را بگيري؟ مگه چي داري؟ مگه كي هستي؟ خيلي خودت رو بزرگ فرض كردي. پياده شو با هم بريم….

  2. moharam mafi گفت:

    خوش به حالت خانم چرخنده به خاطر هیکل مانکنیت اعتماد به نفست منو کشته

  3. سلام
    من تن صدای خانم چرخنده رو وقتی توی فیلم اوای باران در نقش یه دختر خیابانی بازی میکرد رو دوست نداشتم و این تن صدا به این نقش و به این بازیگر نمیخورد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code