۰۸۱۱۱۴۰۰

«قانون مورفی» ۸میلیاردی شد/«مارموز» ۶٫۵میلیاردی شد و «کلمبوس» ۵میلیاردی/«پاردایس» دومیلیارد را رد کرد/«تخته گاز» از ۱٫۵میلیارد عبور کرد/فیلم ضدفتنه «آشغالها…» دوروزه ۳۰۰میلیون را رد کرد/شکست سنگین فیلم ارگانی «سوءتفاهم» و فیلم «قرارمون پارک شهر» که تیزرهایش شبکه‌های مختلف را دربرگرفته!!+آمار کامل فروش

سینماروزان: بعد از پایان جشنواره فجر و بازگشت اکران به شرایط عادی، هفت فیلم مختلف روی پرده رفته اند ولی اسفناک آن که فروش اغلب آنها نازل بوده است. در میان این فیلمها فقط فیم ضدفتنه «آشغالها…» بوده که به لطف حجم بالای سالن توانسته در دو روز فروشش را به ۲۰۰میلیون برساند و مابقی فیلمها فروش مطلوبی نداشته اند؛

مثلا «سوء تفاهم» که با حمایت سازمان اوج تولید شده در دو روز فقط ۲۰میلیون فروخته(!) یا فیلم «قرارمون پارک شهر» که محصول یک زوج تلویزیونی یعنی فلورا سام-مجید اوجی است علیرغم داشتن کلی تیزر تلویزیونی در دو روز ابتدایی فروشش به یک میلیون هم نرسیده است!!!

در صدر آمار فروش همچنان «قانون مورفی» است که قرار دارد و توانسته فروشش را از ۸میلیارد بگذارند و به دنبال آن «بمب» آخرین روزهای اکرانش را با ۷میلیاردی شدن پشت سر میگذارد. «مارموز» به ۶٫۵ میلیارد رسیده و «کلمبوس» هم فروشش را از ۵میلیارد گذرانده است. «پیشونی سفید۲» پرفروشترین فیلم کودک روی پرده است که ۴٫۵میلیارد را رد کرده و «پارستاریونی» در حسرت ۲٫۵میلیاردی شدن است.

کمدی «پارادایس» که درست همزمان با جشنواره روی پرده رفت توانست حین جشنواره فروش خود را از ۲میلیارد بگذراند و نقیضی بسازد بر فرضیه مُرده بودن زمان اکران جشنواره! «دزد و پری۲» و «تخته گاز» هم فروششان را از ۱٫۵میلیارد عبور داده اند.

«هت تریک» در دو روز ابتدایی اکران ۸۰میلیونی شده و «جن زیبا» در همین مدت ۵۰میلیون فروخته! «سوء تفاهم»، «مأموریت غیرممکن»، «ضربه فنی» و «قرارمون پارک شهر» رویهم ۵۰میلیون هم نفروخته اند!!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–قانون مورفی ۸میلیارد و ۱۰۰میلیون(۴۴روز)

–بمب ۷میلیارد  (۷۲ روز)

–مارموز ۶میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۶۵ روز)

–کلمبوس ۵میلیارد و ۵۰ میلیون(۷۲ روز)

–پیشونی سفید(۲) ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون(۱۲۹ روز)

–پاستاریونی ۲میلیارد و ۴۷۰میلیون(۷۹ روز)

–پارادایس ۲میلیارد و ۲۴۰میلیون(۲۳روز)

–دزد و پری(۲)  ۱میلیارد و ۶۵۰ میلیون(۵۱ روز)

–تخته گاز ۱میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۳۷ روز)

–اتاق تاریک ۱میلیارد و ۲۴۰میلیون(۵۸ روز)

–درساژ ۵۵۰ میلیون(۳۷ روز)

–آشغالهای دوست داشتنی ۳۵۰میلیون(۲روز)

–ترانه ۲۱۰ میلیون(۲۳روز)

–هت تریک ۸۰ میلیون(۲روز)

–سندباد و سارا ۷۰ میلیون(۳۰ روز)

–جن زیبا ۵۰میلیون(۲روز)

–سوءتفاهم ۲۰میلیون(۲روز)

–ماموریت غیرممکن ۱۷میلیون(۲روز)

–ضربه فنی ۲میلیون(۲روز)

–قرارمون پارک شهر ۱۰۰ هزار تومان(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54881

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code