۱۸۰۵۱۴۰۱

قال داور مجهول‌العقبه «عصر جدید»: کشورهایی که آمار شهوت جنسی شان بالاست، فوتبال بهتری دارند!! ⇔نکته: پس لابد بخاطر کمبود شهوت جنسی، از ژاپن سه گل خوردیم؟؟!!⇔پرسش: تئوری این داور درباره رشد جهشی خودش چیست؟؟ آیا این رشد هم منتج از امیال ممنوعه است؟؟ یا باز هم پای آقازادگی و «ژن خوب» در میان است؟؟

سینماروزان: از عجایب رسانه ملی یکی اش همین است که یکباره آدمها را در جایی قرار میدهد که برایش ساخته نشده اند و همین است که سیکلی از تناقضات را شکل میدهد. اخیرا فردی به نام #بشیر_حسینی پیدا شده که بی عقبه مشهود به عنوان داور مسابقه ای متصل به یک اپلیکیشن انتخاب شده و در این برنامه همردیف آدمهایی قرار گرفته مثل امین حیایی، رویا نونهایی و آریا عظیمی نژاد که هر یک کلی تجربه هنری دارند. فرد نامبرده که در همین مسابقه نیز عدم اعتماد به نفس ناشی از ضعف معلوماتش بدجوری علیه کلیت مسابقه عمل کرده، برای دیده شدن(؟) هرازگاه ادعاهایی را مطرح میسازد سرگیجه آور!!!

از جمله اظهارات منتشره ایشان درباره ربط کیفیت فوتبال با میزان شهوت جنسی است و اینکه هر کشوری که مردمان شهوانی تری داشته باشد فوتبالش قوی تر است!!(اینجا را ببینید)

بر این اساس لابد بخاطر کمبود شهوت جنسی مردمان مان بود که از ژاپن سه گل خوردیم و از جام ملتها حذف شدیم؟؟ و احتمالا از این به بعد بجای استخدام مربی فوتبال باید پناه ببریم به داروهای افزایش میل جنسی تا رشد فوتبالی داشته باشیم؟

یکی پیدا شود و بگوید این داور نورس با آن لحن غیرمتعارف به کجا متصل است که این گونه فرش قرمز برای خودش و نظرات ابترش پهن کرده اند؟؟ رزومه ایشان چیست؟! کدام خلق هنری را انجام داده اند؟؟

چرا بشیر حسینی در همه چیز اظهارنظر میکند بجز چگونگی رشدش؟؟ تئوری ایشان درباره رشد جهشی خودشان چیست؟؟ پای فروید و امیال ممنوعه در بین است؟ یا باز هم پای آقازادگی در میان است؟!

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55488

بعدش؟

مطالب مرتبط

12 نظر برای مطلب "قال داور مجهول‌العقبه «عصر جدید»: کشورهایی که آمار شهوت جنسی شان بالاست، فوتبال بهتری دارند!! ⇔نکته: پس لابد بخاطر کمبود شهوت جنسی، از ژاپن سه گل خوردیم؟؟!!⇔پرسش: تئوری این داور درباره رشد جهشی خودش چیست؟؟ آیا این رشد هم منتج از امیال ممنوعه است؟؟ یا باز هم پای آقازادگی و «ژن خوب» در میان است؟؟"

 1. حسن امامی گفت:

  گفته می شود که دکتر بشیر حسینی پس از مشخص شدن نتیجه کنکورش برای ادامه تحصیل دو انتخاب پیش رو داشت. انتخاب اول رشته ای در دانشگاه صنعتی شریف و انتخاب دیگر اش رشته حقوق دانشگاه امام صادق بود. او با توجه به علاقه ای که به علوم انسانی داشت وارد دانشگاه امام صادق شد و در این رشته به تحصیل پرداخت.

 2. رضایار گفت:

  یکی به ما بگه حقوق ربطش به صنعتی شریف چیه؟؟ و کسی که انسانی خونده چطور میتونه رتبه دورقمی کنکور ریاضی بشه که بره شریف؟

  • مجید فراهانی گفت:

   ربطش دامنه ارتباطاته در جهان سوم
   در جهان سوم لازم نیست نخبه باشید
   کافیه ارتباطات داشته باشیم تا رشد کنیم
   نخبه های ما چرا مهاجرت میکنن
   چون بدون ارتباط در این ملک به جایی نمیرسن

 3. المیرا باورنژاد گفت:

  دکتر فقط در پزشکی معنا داره که طرف هفت سال باید درس بخونه تا تازه بشه پزشک عمومی
  و در بقیه رشته ها اینکه مدام به آدم “دکتر دکتر” بگن فقط یه دلیل داره و اونم کمبود شخصیتی طرفه
  کسی که خلاقه و هنرمنده نیاز نداره دکتردکتر ببندن به خیکش
  مگه تو همین مسابقه به امین حیایی کسی میگه دکتر؟؟
  یا مگه شاملو دکتر بود؟
  مگه سعدی دکتر بود؟؟
  این دکتردکتر گفتن مهمترین دلیل خالی بودن فرد از دانشه

  • یکی گفت:

   دوست عزیز این حرف شما از عجایب روزگاره! اون عزیزانی که نام بردید مدرک دکتری نداشتن که بهشون بگن دکتر. پس به نظر شما کسی که مدرک دکتری داره رو باید با چه لفظی خطاب کرد، هوی یا هی بگیم خوبه. البته بماند که در کشور ما از القاب دکتر و مهندس بی جا استفاده میشه ولی این که تقصیر اون آدمی نیست که بهش می گن

   • المیرا باورنژاد گفت:

    دوست عزیز
    در این مملکت سالهاست که بچه های باهوش میرن ریاضی میخونن که بشن مهندس
    یا میرن تجربی که بشن پزشک یا همون دکتر در منظر عام
    اونایی که نه میتونن ریاضی بخونن و نه تجربی هم میرن انسانی
    یکی از دلایلی که علوم انسانی ایران عقب افتاده همین مساله س یعنی بیسوادا و کم سوادا میرن انسانی و بعد هم سر از رشته هایی مثل جامعه شناسی و ارتباطات درمیارن که حتی دکتراش هم استنتاج حداقلی یک پزشکو ندارن؛
    “دکتر” هم در منظر عامه ایرانیان به پزشک میگن نه دکترای انسانی!!

    • یکی گفت:

     من خودم مهندسی خوندم ولی از طرز فکر شما ناراحت هستم. این طرز فکر که زرنگ ها می رن پزشکی و مهندسی می خونن باعث شده که این همه مهندس بی دانش و پزشک کاسب داشته باشیم. در همه جای دنیا، علوم انسانی موتور محرک جامعه هست و به اصطلاح اون افراد هستند که از توان مهندس ها و پزشک ها استفاده می کنند تا یه جامعه رو ره به جلو ببرن. این طرز فکر عهد عتیق که هر کی انسانی خوند، پس ضعیف و بی سواده، واقعا ناراحت کننده هست و ریشه در دانش و اطلاعات نداره. در ضمن، توی هر رشته ای اگه بشه به مدارج بالا رسید و حرفی برای گفتن داشت، ارزشمنده. اگر از دوستان کم سن و سال هستید، لطفا اطلاعاتتون رو افزایش بدید و اگر سنی از تون گذشته، طرز فکرتون رو تغییر بدید چون این رویه برای آینده شما و ما و همه ممکنه خطرنام باشه.
     با احترام

     • المیرا باورنژاد گفت:

      همه جای دنیا چه ربطی به اینجا داره
      ؟؟
      ما داریم درباره ظرف ایران صحبت میکنیم
      شما میری سراغ ظرف اروپا و براساس اون نتیجه رو میگیری؟؟
      بیسواد و کم سوادترین دانش آموزان ما مجبورن برن انسانی بخونن
      خروجیش هم که مشخصه
      حالا هی شما بگو انسانی زیربناس!!
      فعلا که خنگها ورود کردن به زیربنا

 4. یکی گفت:

  اگرچه از سینماروزان مطالب سلیقه ای زیاد شنیدیم ولی در بسیاری موارد انصاف رو رعایت می کردید. از شما بعیده که به حرفهای یه آدم تقریبا شکست خورده و علاف در فضای مجازی برای تخریب یک نفر استناد کنید. حداقل خودتون تحقیق کنید ببینید این بنده خدا کی هست و فیلم کامل اظهاراتش رو ببینید بعد اگر واقعا لازم بود تخریبش کنید ما هم براتون کف می زنیم و هورا می کشیم. ژورنال برای شما چیز دیگری بوده ها، خواستم یادآوری کنم
  از شما انتظار نمی ره شیوه زرد کافه سینمایی پیش بگیرید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code