۱۱۰۳۱۴۰۲

«قاتل اهلی» ۲روزه ۲۰۰میلیون را رد کرد/«خالتور» از ۲میلیارد عبور کرد/«زرد» از ۵میلیارد گذشت/«خفگی» در مرز ۴میلیارد/«غیرمجاز» با تک‌سانس‌های گردشی از ۲۰۰ میلیون عبور کرد+آمار کامل فروش

سینماروزان: آمار فروش سینماها تحت تأثیر تعطیلات چندروزه هفت گذشته در مجموع نزول داشته است ولی به نظر میرسد در روزهای پیش رو با رشد فروش روبرو باشیم.

به گزارش سینماروزان در صدر آمار فروش «زرد» قرار دارد که با از دست دادن سرگروه همچنان میفروشد و از ۵ میلیارد عبور کرده است. «خفگی» هم در مرز ۴ میلیارد قرار گرفته است و «خانه دختر» هم به زودی ۳میلیاردی خواهد شد.

«خالتور» فیلم پرفروش هفته اخیر بود که رقم فروش خود را از ۲میلیارد عبور داده است آن هم در شرایطی که پردیسهای شهرداری در روندی ناعادلانه فیلم را نمایش نمیدهند!!!

«ملی…» از ۲میلیارد عبور کرده است و «ایتالیا…» هم هرچند به مانند «ملی…» سرگروه ندارد اما از ۱٫۵ میلیارد فروشش را رد داده است. «غیرمجاز» از جمله فیلمهای گروه آزاد است که هرچند سانسهای محدود و آن هم گردشی دارد اما توانسته تا اینجا بیش از ۲۰۰میلیون بفروشد.

در میان فیلمهای تازه اکران شده «قاتل اهلی» است که توانسته علیرغم ممنوعیت نمایش در سینما فرهنگ که از سینماهای مطرح شمال شهر است در دو روز بیشتر از ۲۰۰ میلیون بفروشد. «ثبت…» هم در همین مدت نزدیک به ۱۵۰ میلیون فروش داشته است. مستند «صفر تا سکو» هم در دو روز بیش از ۲۰ میلیون فروش داشته که برای فیلمی در گروه آزاد رقم بدی نیست.

«انزوا» که در روندی غریب برادرزاده حبیب ایل بیگی معاون معزول نظارت به مدیریت فیلمبرداری آن رسید، از شکست خوردگان اکران است که بعد از دو هفته به زحمت فروشش از ۵۰ میلیون عبور کرده است؛ «اشنوگل» هم در دو روز ابتدایی اکران فقط کمی بیش از ۱ میلیون فروخته البته در شرایطی که ۵ سالن فول سانس هم ندارد!!!

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–زرد ۵ میلیارد و ۲۲۰ میلیون(۵۱روز)

–خفگی ۳میلیارد و ۷۷۰ میلیون(۳۷روز)

–خانه دختر ۲ میلیارد و ۷۸۴ میلیون(۴۴ روز)

–نگار ۲میلیارد و ۷۱۰ میلیون (۷۹ روز)

–قهرمانان کوچک ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–خالتور ۲ میلیارد و ۱۱۰ میلیون(۲۳ روز)

–ملی و راههای نرفته اش ۲میلیارد و ۸۰ میلیون(۷۲ روز)

–ایتالیا ایتالیا ۱میلیارد و ۶۵۰ میلیون(۵۱ روز)

–حقه باز دم دراز ۳۷۵ میلیون(۴۴ روز)

–شنل ۲۵۰ میلیون(۳۷ روز)

–قاتل اهلی ۲۲۵میلیون(۲روز)

–آزاد به قید شرط ۲۲۰ میلیون (۳۷ روز)

–غیرمجاز ۲۱۰ میلیون(۲۳ روز)

–ثبت با سند برابر است ۱۵۰میلیون(۲روز)

–انزوا ۵۵ میلیون (۱۶ روز)

–صفر تا سکو ۲۰میلیون(۲روز)

–اشنوگل ۱میلیون و ۵۰۰ هزار تومان(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=45437

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code