۱۸۱۱۱۴۰۱

فیلم تازه گلزار و دو فیلم عاشورایی روی پرده می‌روند/ثبت قرارداد “سلام بمبئی” و “یتیم خانه ایران”

سینماژورنال: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مشخص شد تا از هفتم مهر، فیلم عاشورایی «هیهات» به کارگردانی هادی نایجی، روح الله حجازی، دانش اقبال شاوی و هادی مقدم دوست به جای فیلم سینمایی «ناردون» به کارگردانی فریدون حسن پور در گروه سینمایی آزادی اکران می شود.

به گزارش سینماژورنال همچنین فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» با بازی محمدرضا گلزار به کارگردانی پدرام علیزاده در همین تاریخ به جای فیلم «سایه های موازی» در گروه زندگی اکران می شود.

یک فیلم عاشورایی دیگر به نام «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری نیز از هفتم مهر ماه در گروه آزاد اکران می شود.

ثبت قرارداد “سلام بمبئی” و “یتیم خانه ایران”

در جلسه امروز، قرارداد فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور بعد از فیلم «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی در گروه استقلال بسته شد.

فیلم سینمایی «یتیم خانه» بعد از اکران «هیهات» در گروه آزادی اکران می شود. فیلم سینمایی «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی از پنجم آبان در گروه آزاد اکران می شود.

 

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28960

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "فیلم تازه گلزار و دو فیلم عاشورایی روی پرده می‌روند/ثبت قرارداد “سلام بمبئی” و “یتیم خانه ایران”"

  1. Faraakh az khaani گفت:

    .. به در و دیوار میزنند تا فیلم هندی گلزار فروش نکند، این فیلم اگر بدون دشمنی حسودان در نوروز اکران میشد، اولین فیلم ۶۰ میلیاردی سینما میشد، یعنی‌ روزی یک میلیارد میفروخت .. ولی‌ نباید و نشاید که چنین شود، تا زشت رویان و زشت خویان همچنان رکورد دار باشند ..

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code