۰۸۰۹۱۴۰۱

فیلمبرداری “ازدواج…” گلزار به اردیبهشت ماه موکول شد/۲۰ درصد فیلمنامه دستخوش تغییر شد

در حالی که پیش از این بنا بود تازه ترین کار سینمایی محمدرضا گلزار با عنوان “ازدواج سعید و لیلا” آذرماه کلید بخورد اما انقضای پروانه ساخت و به دنبال آن درگیری گلزار در سریال “عشق تعطیل نیست” باعث تاخیر در آغاز تولید پروژه شد. رضا رخشان تهیه کننده این فیلم در گفتگو با سینماژورنال زمان قطعی آغاز فیلمبرداری را اردیبهشت ۹۴ می داند.

سینماژورنال/ورتا چمانی: رضا رخشان تهیه کننده ای که آخرین کار سینمایی اش “ضدگلوله” بود بیشتر از یک سال است که به دنبال تولید یک ملودرام اجتماعی با نام “ازدواج سعید و لیلا” است. فیلمی که در ابتدا بنا بود سعید سلطانی کارگردان “ستایش” آن را بسازد اما درگیری های وی در سریالی پلیسی باعث شد منوچهر هادی به عنوان کارگردان اثر معرفی شود.

به گزارش سینماژورنال حدودا دو ماه پیش بود که رخشان از آغاز فیلمبرداری “ازدواج…” با حضور محمدرضا گلزار به عنوان بازیگر اصلی و استفاده از چهره ای تازه به عنوان بازیگر نقش مقابل وی خبر داد اما مشکلات مرتبط با انقضای پروانه ساخت، تولید را به تاخیر انداخت.

درگیری گلزار فیلمبرداری را عقب انداخت

رخشان در گفتگو با سینماژورنال درباره تازه ترین وضعیت این فیلم گفت: برنامه ریزی برای آغاز فیلمبرداری در اردیبهشت ماه ۹۴ صورت گرفته است. خیلی دلمان میخواست پاییز امسال کار را کلید بزنیم اما به دلیل انقضای پروانه ساخت این کار صورت نگرفت. بعد از آن هم محمدرضا گلزار درگیر سریال “عشق تعطیل نیست” شد و برای همین فیلمبرداری عقب افتاد.

وی ادامه داد: تا پایان درگیری گلزار با سریال بیژن بیرنگ صبر خواهیم کرد و سپس کار را کلید می زنیم.

۲۰ درصد از فیلمنامه اولیه تغییر کرده

این تهیه کننده با اشاره به تغییرات صورت گرفته در فیلمنامه برای تمدید مجوز گفت: پروانه ساخت اولیه فیلم از سوی گروه قبلی که در اداره نظارت بودند صادر شده بود و برای تمدید پروانه ساخت اعضای جدید این شورا دوباره فیلمنامه را بررسی کردند و ایراداتی به آن گرفتند و ما هم مجبور به اصلاحات شدیم.

رخشان درباره حجم این ایرادات به سینماژورنال بیان داشت: حدودا ۲۰ درصد از فیلمنامه تغییر کرده و به نظرم بهتر شده است.

فیلمبرداری را هم خودم انجام میدهم

وی درباره همکارانی که در تولید این کار به او کمک خواهند کرد گفت: منوچهر هادی که قطعا کارگردانمان خواهند بود. فیلمبرداری را هم خودم انجام میدهم. در کنار گلزار به عنوان بازیگر مرد یک چهره تازه را به عنوان بازیگر زن خواهیم داشت.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۷:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=291

بعدش؟

مطالب اخیر

یک نظر برای مطلب "فیلمبرداری “ازدواج…” گلزار به اردیبهشت ماه موکول شد/۲۰ درصد فیلمنامه دستخوش تغییر شد"

  1. زیبا گفت:

    من بعید میدونم این فیلم اردیبهشت ماه هم کلید بخوره

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code