۰۶۰۳۱۴۰۱

فرزند سیامک اطلسی بیان کرد⇐احتمال قریب به یقین پدرم سر سریال “اپیدمی”- که داستانی مرتبط با کرونا دارد- کرونا گرفته؟؟!/ یک روز با پدرم سرصحنه رفتم و دیدم که جو آنجا شلوغ بود و پروتکل‌ها خیلی رعایت نمی‌شد!؟!/اینکه تهیه‌کننده “اپیدمی” گفته پدرم ناراحتی قلبی داشته، درست نیست!/پدرم کاملا صحیح و سالم بود و حتی با یک دست، سوار اسب می‌شد!/جای سوال است که  تهیه‌کننده “اپیدمی” اعلام نکرده‌اند که پدر من سر همین پروژه زمین خوردند و مهره کمرشان کمی آسیب دید!؟!/پدر من که از دست رفت؛ فقط امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود تا برای پروژه‌های دیگر از این اتفاق‌ها رخ ندهد!!

سحر اطلسی در کنار سیامک اطلسی

سینماروزان: فرزند سیامک اطلسی مدعی شده پدرش کاملا صحیح و سالم بوده و احتمالا سر سریالی مرتبط با کرونا(!)، گرفتار کرونا شده؛ ادعایی که هنوز اثبات نشده؟؟!

سحر اطلسی فرزند سیامک با ادعای اینکه این بازیگر سر صحنه یک سریال به کرونا مبتلا شده بود، به خبرگزاری ایسنا می‌گوید: پدرم آنقدر از نظر جسمی سالم بود که شاید تا صد سالگی هم می‌توانست عمر کند، اما این بیماری لعنتی ایشان را از ما گرفت و ای کاش تمهیداتی در پروژه‌های تصویری اندیشیده شود تا از این اتفاق‌ها رخ ندهد.

سحر اطلسی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره چگونگی ابتلای پدرش به کرونا که هیچ خبری هم از آن در رسانه‌ها منتشر نشده بود، بیان کرد: ایشان این اواخر سرِ سریالی به نام «اپیدمی»- به تهیه‌کنندگی سعید کمانی و به کارگردانی سه جوان مختلف- بودند که این کار را وقتی هر دو دوز واکسن را زدند و یک ماه هم از آن گذشت قبول کردند، چون در تمام ماه‌های گذشته از زمان شیوع کرونا تمام پیشنهادهای کاری را رد می‌کردند.

دختر اطلسی درگفتگو با خبرگزاری ایسنا ادامه داد: در نهایت از آنجا که دوست داشتند کار کنند، بخصوص اینکه گفتند داستان آن درباره کرونا است(!!!) و تمام شرایط برای کار، امن است برای بازی در پروژه تشریف بردند، البته ما (خانواده) ابتدا مخالف بودیم ولی بخاطر علاقه ایشان راضی شدیم و احتمال قریب به یقین پدرم در همین پروژه به کرونا مبتلا شدند چون من یک روز با ایشان همراه بودم و دیدم که جو آنجا شلوغ بود و پروتکل‌ها خیلی رعایت نمی‌شد و هر چقدر هم بگوییم رعایت می‌شد اما در نهایت این طور نبود!؟؟ متاسفانه این ضعف سیستم واکسیناسیون در این دست کارها مشکلاتی ایجاد کرده که برای پدر من یا هر کس دیگری به این شکل اتفاق افتاده است.

او افزود: پدر من یک روز سر همین پروژه دچار سرگیجه می‌شوند و زمین می‌خورند که قاعدتاً ناشی از ضعف کرونا بوده است. چند روز بعد هم در منزل زمین خوردند که به بیمارستان مراجعه کردیم. اما درباره اینکه این موضوع را اطلاع‌رسانی نکردیم ماجرا این بود که بیماری‌شان (کرونا) آن‌قدرها نفس‌گیر نبود و پزشکان امیدوارانه می‌گفتند که دوام خواهند آورد، اما در آخر پس از دو هفته که در بیمارستان بودند متأسفانه این اتفاق افتاد.

سحر اطلسی که خودش همانند پدر در حرفه دوبله فعالیت دارد، با رد صحبت‌های تهیه‌کننده سریال «اپیدمی» مبنی براینکه «روزهای آخر که ایشان (سیامک اطلسی) در صحنه بودند، ناراحتی قلبی داشتند و حالشان رو به راه نبود» به ایسنا گفت: پدر من هیچ بیماری زمینه‌ای نداشتند و اتفاقاً چنان قدرت بدنی بالایی داشتند که با یک دست سوار اسب می‌شدند اما متاسفانه درگیری ریه، التهاب بسیار شدیدی را به وجود آورده بود و این التهاب شدید قلب را تحت تاثیر قرار داد و در نهایت ایست قلبی کردند. اما جای سوال است که این دوست عزیز (تهیه‌کننده سریال اپیدمی) اعلام نکرده‌اند که سر همین پروژه پدر من زمین خوردند، مهره کمرشان کمی آسیب دید؟ ایشان هیچ بیماری قلبی نداشتند، اما همان زمین‌خوردگی آغاز سرگیجه‌های ناشی از کرونا بود که وقتی بار دوم در منزل تکرار شد ایشان را به بیمارستان رساندیم و کار تا امروز ادامه پیدا کرد.

سحر اطلسی در کنار سیامک اطلسی

سحر اطلسی در کنار سیامک اطلسی

او با بیان اینکه قرار بوده پدرش در یک اثر دیگری بازی کند و قرار بود جلسه‌ای داشته باشند تا درباره نقش صحبت شود، ادامه داد: پدرم پیش از کرونا، سالی دو سه کار سینمایی یا سریال انجام می‌دادند ولی از زمان شیوع این بیماری هیچ پروژه‌ای را قبول نمی‌کردند و حتی دوبله هم انجام نمی دادند، در حالی که شرایط کاری ما در این حوزه ساعتی شده بود و دوبله در اتاق‌های ایزوله و ضدعفونی شده انجام می‌شد و خود من هم می‌روم، ولی در آخر درگیری سر صحنه پیش آمد و ما هم که دیگر کاری نداریم، چون اتفاقی که نباید می‌افتاد رخ داده و فقط امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود تا برای پروژه‌های دیگر از این اتفاق‌ها رخ ندهد.

دختر اطلسی گفت: هنر ما از این دست آدم‌ها انگشت‌شمار دارد و کسانی مثل سیامک اطلسی جایگزین ندارند. پدر من شاید تا ۱۰۰ سال می‌توانست زنده بماند آن‌قدر که صحیح و سالم بود، هیچ بیماری در قلب، مغز یا حتی دیابت (در سن ۸۵ سالگی) نداشت و متاسفانه این ویروس لعنتی که معلوم نیست چه می‌کند، پدرم را از ما گرفت.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65535

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "فرزند سیامک اطلسی بیان کرد⇐احتمال قریب به یقین پدرم سر سریال “اپیدمی”- که داستانی مرتبط با کرونا دارد- کرونا گرفته؟؟!/ یک روز با پدرم سرصحنه رفتم و دیدم که جو آنجا شلوغ بود و پروتکل‌ها خیلی رعایت نمی‌شد!؟!/اینکه تهیه‌کننده “اپیدمی” گفته پدرم ناراحتی قلبی داشته، درست نیست!/پدرم کاملا صحیح و سالم بود و حتی با یک دست، سوار اسب می‌شد!/جای سوال است که  تهیه‌کننده “اپیدمی” اعلام نکرده‌اند که پدر من سر همین پروژه زمین خوردند و مهره کمرشان کمی آسیب دید!؟!/پدر من که از دست رفت؛ فقط امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود تا برای پروژه‌های دیگر از این اتفاق‌ها رخ ندهد!!"

 1. نصیری گفت:

  تهیه کننده چه گناهی کرده؟؟؟
  مشکل از بی پولی و نبود امنیت شغلی هنرمند ه
  که مجبوره در دل کرونا بدون ماسک، بره جلوی دوربین
  و بازی کنه
  همه میگن کارمندای بانک در معرض خطر
  ن
  ولی اونا ماسک دارن
  و حتی شیلد
  بازیگر بیچاره س که بدون‌ماسک مجبوره بره جلوی دوربین

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code