۱۱۰۳۱۴۰۲

فراخوان گروه تولید «قاتل اهلی» برای جذب بهترین ایده‌های تبلیغاتی

سینماروزان: با توجه به ثبت قرارداد اکران دوهفته‌ای فیلم کودک «قهرمانان کوچک» که در گروه آزادی روی پرده است «قاتل اهلی» که قرارداد اکرانش برای بعد از «قهرمانان…» است از ۲۶مهرماه در سرگروه آزادی روی پرده خواهد رفت.

به گزارش سینماروزان در آستانه اکران گروه تولید «قاتل اهلی» فراخوانی را راه اندازی کرده اند و از علاقمندان به طراحی اله‌مانهای تبلیغی خواسته‌اند ایده‌های خود را با دست اندرکاران در میان بگذارند.

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده «قاتل اهلی» با اشاره به این فراخوان نوشت: قاتل اهلى كيست؟ بزودى فيلم سينمايى «قاتل اهلى» اكران مي‌شود و گروه تبليغات فيلم، منتظر علاقمندان و نقطه نظرات آنها براى يارى به تیم اطلاع رسانى است. قصه فيلم در مورد پولشويی، فساد اقتصادى، عشق بين جوانان، تعطيلى كنسرتها و عوامل پشت پرده و اثرات رفاقت در نزاعهاى اقتصادى است.

علاقمندانی به حضور در فراخوان تبلیغاتی «قاتل اهلی» می‌توانند از طریق صفحه اجتماعی تهیه‌کننده فیلم، ایده‌های خود ر ارسال کنند. (اینجا را کلیک کنید)

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=43732

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "فراخوان گروه تولید «قاتل اهلی» برای جذب بهترین ایده‌های تبلیغاتی"

 1. وحدت دوست گفت:

  برای اولین بار در کارنامهٔ هنری جناب مستطاب “کیمیا” این “فیلم نوشت” با خنجر قلم در مرکب خون دل‌ در حسرت “دوستی‌، اصالت، گذشته بازی، وسترن‌های گاری کوپر، پیانو، شاملو، فروغ ..” بر صفحهٔ شطرنجی‌ کاغذ ثبت شد.
  با خون جگر، ایثار، اشک و سکوت برای ثبت در سازمان حفظ میراث فرهنگی‌ و هنری اقلیم ایران زمین جلوی دوربین رفت.
  با خنجر از پشت نارفیقان و شیفتگان سرمایه پرست تکه پاره و سرانجام دوباره وصله پینه شد ..
  با توطئه برنامه ریزی شده مزدوران اجنبی و هنر ستیز در سالن نمایش مواجه شد ..
  باشد تا آیندگان بدانند در این اقلیم هنر پرور چه نوابغ و نخبگانی بودند و چه رنجها که نکشیدند، چه خون دل‌‌ها که نخوردند، چه بی‌ حرمتی‌ها و ناسپاسی هایی که ندید‌ند تا شاهکارهای سینما و ادبیات ایران زمین پا بر جای بمانند ..

  از بین پا بوسان جناب “کیمیا” با ارائه‌ی بلیت خود و به حکم قرعه “یک سلفی با ایشان، یک مدال تمام طلای افتخار مزین به تبسم ایشان و یک فیلم نوشت امضا شده” به ارزش تقریبی بیست میلیارد تومان به یک نفر هدیه خواهد شد.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code